| Puerto de Navacerrada
altitud: 1892 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 15.4 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 817.8 hPa |
| Tend. | 0.4 hPa |
| Humitat | 49.0 % |
| Rascafría
altitud: 1159 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 22.9 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 33.0 % |
| Somosierra
altitud: 1450 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 19.5 °C |
| Vent | 0 km/h
|
| Ratxa | 0 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 861.0 hPa |
| Tend. | 0.2 hPa |
| Humitat | 35.0 % |
| Venturada
altitud: 918 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| San Sebastián de Los Reyes
altitud: 672 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 27.5 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 30.0 % |
| Madrid, El Goloso
altitud: 740 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Madrid Aeropuerto
altitud: 609 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 26.5 °C |
| Vent | 15 km/h
|
| Ratxa | 32 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 952.1 hPa |
| Tend. | -0.8 hPa |
| Humitat | 29.0 % |
| Alcala de Henares
altitud: 605 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 27.3 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 31.0 % |
| Arganda del Rey
altitud: 533 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Colmenar Viejo
altitud: 1004 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 22.2 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 907.6 hPa |
| Tend. | -0.3 hPa |
| Humitat | 44.0 % |
| Madrid, Ciudad Universitaria
altitud: 664 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 27.5 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 18 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 26.0 % |
| Pozuelo de Alarcón
altitud: 665 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 26.5 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 33.0 % |
| Madrid, Retiro
altitud: 667 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 25.7 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 18 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 942.0 hPa |
| Tend. | -0.8 hPa |
| Humitat | 27.0 % |
| Tielmes
altitud: 594 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Puerto Alto del León
altitud: 1532 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 17.9 °C |
| Vent | 15 km/h
|
| Ratxa | 29 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 853.3 hPa |
| Tend. | 0.1 hPa |
| Humitat | 42.0 % |
| Alpedrete
altitud: 924 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 25.1 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 40.0 % |
| Torrelodones
altitud: 879 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 25.2 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 919.8 hPa |
| Tend. | -0.3 hPa |
| Humitat | 34.0 % |
| Rozas de Puerto Real
altitud: 890 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Valdemorillo
altitud: 884 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Villanueva de la Cañada
altitud: 641 m |
|
| 19 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 26.4 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 944.9 hPa |
| Tend. | -0.7 hPa |
| Humitat | 32.0 % |