| Puerto de Navacerrada
altitudea: 1892 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 15.4 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 21 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 817.8 hPa |
| Joera | 0.4 hPa |
| Hezetasuna | 49.0 % |
| Rascafría
altitudea: 1159 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 22.9 °C |
| Haizeak | 7 km/h
|
| Bolada | 24 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 33.0 % |
| Somosierra
altitudea: 1450 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 19.5 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | 0 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 861.0 hPa |
| Joera | 0.2 hPa |
| Hezetasuna | 35.0 % |
| Venturada
altitudea: 918 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| San Sebastián de Los Reyes
altitudea: 672 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 27.5 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 30.0 % |
| Madrid, El Goloso
altitudea: 740 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Madrid Aeropuerto
altitudea: 609 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 26.5 °C |
| Haizeak | 15 km/h
|
| Bolada | 32 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 952.1 hPa |
| Joera | -0.8 hPa |
| Hezetasuna | 29.0 % |
| Alcala de Henares
altitudea: 605 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 27.3 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 24 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 31.0 % |
| Arganda del Rey
altitudea: 533 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Colmenar Viejo
altitudea: 1004 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 22.2 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 907.6 hPa |
| Joera | -0.3 hPa |
| Hezetasuna | 44.0 % |
| Madrid, Ciudad Universitaria
altitudea: 664 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 27.5 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 26.0 % |
| Pozuelo de Alarcón
altitudea: 665 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 26.5 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 33.0 % |
| Madrid, Retiro
altitudea: 667 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 25.7 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 942.0 hPa |
| Joera | -0.8 hPa |
| Hezetasuna | 27.0 % |
| Tielmes
altitudea: 594 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Puerto Alto del León
altitudea: 1532 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 17.9 °C |
| Haizeak | 15 km/h
|
| Bolada | 29 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 853.3 hPa |
| Joera | 0.1 hPa |
| Hezetasuna | 42.0 % |
| Alpedrete
altitudea: 924 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 25.1 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 24 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 40.0 % |
| Torrelodones
altitudea: 879 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 25.2 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 26 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 919.8 hPa |
| Joera | -0.3 hPa |
| Hezetasuna | 34.0 % |
| Rozas de Puerto Real
altitudea: 890 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Valdemorillo
altitudea: 884 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Villanueva de la Cañada
altitudea: 641 m |
|
| 2026ko maiatzak 19, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 26.4 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 24 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 944.9 hPa |
| Joera | -0.7 hPa |
| Hezetasuna | 32.0 % |