| Orihuela
altitud: 26 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 15:00 | |
| T. max. | 25.1 °C |
| T. min. | 12.4 °C |
| Ratxa | 21 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:00 hora |
| el Pinós/Pinoso
altitud: 577 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 21.9 °C |
| T. min. | 5.0 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Rojales
altitud: 31 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 23.8 °C |
| T. min. | 12.9 °C |
| Ratxa | 35 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Fontanars dels Alforins
altitud: 622 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 22.0 °C |
| T. min. | 4.6 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Villena
altitud: 486 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 21.5 °C |
| T. min. | 3.9 °C |
| Ratxa | 36 km/h |
| V. màx. | 28 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Novelda
altitud: 233 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 22.0 °C |
| T. min. | 10.9 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Elx/Elche
altitud: 110 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 23.7 °C |
| T. min. | 9.2 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Alicante-Elche Aeropuerto
altitud: 43 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 22.5 °C |
| T. min. | 12.6 °C |
| Ratxa | 33 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Alacant/Alicante
altitud: 81 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 22.8 °C |
| T. min. | 12.1 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Benidorm
altitud: 36 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 23.3 °C |
| T. min. | 11.4 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Jávea/ Xàbia
altitud: 15 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 22.2 °C |
| T. min. | 9.5 °C |
| Ratxa | 38 km/h |
| V. màx. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Pego
altitud: 60 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 22.2 °C |
| T. min. | 12.8 °C |
| Ratxa | 21 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Miramar
altitud: 12 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 23.7 °C |
| T. min. | 13.2 °C |
| Ratxa | 20 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Alcoi/Alcoy
altitud: 530 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 20.4 °C |
| T. min. | 8.7 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 1.6 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Barx
altitud: 340 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 21.3 °C |
| T. min. | 7.7 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Jalance
altitud: 372 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 22.9 °C |
| T. min. | 6.4 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Zarra
altitud: 881 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 20.3 °C |
| T. min. | 7.8 °C |
| Ratxa | 39 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Bicorp
altitud: 305 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 23.1 °C |
| T. min. | 7.9 °C |
| Ratxa | 20 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Ontinyent
altitud: 350 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 21.4 °C |
| T. min. | 8.1 °C |
| Ratxa | 13 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Xàtiva
altitud: 88 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 24.5 °C |
| T. min. | 9.7 °C |
| Ratxa | 21 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Carcaixent
altitud: 25 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 15:00 | |
| T. max. | 24.0 °C |
| T. min. | 7.9 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:00 hora |
| Utiel
altitud: 758 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 21.9 °C |
| T. min. | 5.7 °C |
| Ratxa | 36 km/h |
| V. màx. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Polinyà de Xúquer
altitud: 11 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 22.8 °C |
| T. min. | 9.2 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Turís
altitud: 186 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 22.7 °C |
| T. min. | 6.0 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Ademuz
altitud: 705 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 22.5 °C |
| T. min. | 3.3 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Chelva
altitud: 515 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 24.2 °C |
| T. min. | 6.5 °C |
| Ratxa | 35 km/h |
| V. màx. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Llíria
altitud: 198 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 23.9 °C |
| T. min. | 8.4 °C |
| Ratxa | 27 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Valencia Aeropuerto
altitud: 56 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 23.2 °C |
| T. min. | 10.6 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| València, Viveros
altitud: 13 m |
|
| 17 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Bejís
altitud: 759 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 20.1 °C |
| T. min. | 7.3 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Segorbe
altitud: 400 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 15:00 | |
| T. max. | 20.6 °C |
| T. min. | 6.0 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:00 hora |
| Sagunt/Sagunto
altitud: 24 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 22.6 °C |
| T. min. | 8.6 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Montanejos
altitud: 601 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 19.5 °C |
| T. min. | 7.5 °C |
| Ratxa | 39 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Villafranca del Cid/Vilafranca
altitud: 1130 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 14.9 °C |
| T. min. | 1.7 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Atzeneta del Maestrat
altitud: 420 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 22.7 °C |
| T. min. | 5.6 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Castelló - Almassora
altitud: 43 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 22.3 °C |
| T. min. | 12.2 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
| Torreblanca
altitud: 35 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 15:00 | |
| T. max. | 21.8 °C |
| T. min. | 11.8 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 15:00 hora |
| La Pobla de Benifassà-Fredes
altitud: 1165 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 15.6 °C |
| T. min. | 4.0 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Morella
altitud: 990 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 17.1 °C |
| T. min. | 5.4 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Castellfort
altitud: 1220 m |
|
| 17 de de maig datos hasta 16:30 | |
| T. max. | 14.5 °C |
| T. min. | 5.0 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.9 mm |
| Dt. hasta | 16:30 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Orihuela | Alacant/Alicante | 14:40 | 25.1 | 15:00 | |
| Xàtiva | València/Valencia | 14:20 | 24.5 | 16:30 | |
| Chelva | València/Valencia | 15:30 | 24.2 | 16:00 | |
| Carcaixent | València/Valencia | 14:40 | 24.0 | 15:00 | |
| Llíria | València/Valencia | 15:40 | 23.9 | 16:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Villafranca del Cid/Vilafranca | Castelló/Castellón | 05:30 | 1.7 | 16:30 | |
| Ademuz | València/Valencia | 07:20 | 3.3 | 14:00 | |
| Villena | Alacant/Alicante | 07:10 | 3.9 | 16:00 | |
| La Pobla de Benifassà-Fredes | Castelló/Castellón | 06:40 | 4.0 | 13:00 | |
| Fontanars dels Alforins | València/Valencia | 06:30 | 4.6 | 16:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Villena | Alacant/Alicante | 15:40 | 28 | 16:00 | |
| Utiel | València/Valencia | 16:10 | 22 | 16:30 | |
| Jávea/ Xàbia | Alacant/Alicante | 16:30 | 22 | 16:30 | |
| Castellfort | Castelló/Castellón | 14:50 | 21 | 16:30 | |
| Alicante-Elche Aeropuerto | Alacant/Alicante | 16:20 | 21 | 16:30 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Montanejos | Castelló/Castellón | 14:30 | 39 | 16:00 | |
| Zarra | València/Valencia | 15:10 | 39 | 16:30 | |
| Jávea/ Xàbia | Alacant/Alicante | 15:00 | 38 | 16:30 | |
| Villena | Alacant/Alicante | 14:50 | 36 | 16:00 | |
| Utiel | València/Valencia | 16:10 | 36 | 16:30 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|
| Alcoi/Alcoy | Alacant/Alicante | 1.6 | 16:00 | |
| Castellfort | Castelló/Castellón | 0.9 | 16:30 | |
| Montanejos | Castelló/Castellón | 0.2 | 16:00 | |