| Orihuela
altitud: 26 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 28.8 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 27.0 % |
| el Pinós/Pinoso
altitud: 577 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 25.6 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 954.5 hPa |
| Tend. | 0.2 hPa |
| Humitat | 30.0 % |
| Rojales
altitud: 31 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 28.0 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 27 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 45.0 % |
| Fontanars dels Alforins
altitud: 622 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 23.6 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 43.0 % |
| Villena
altitud: 486 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 25.0 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 19 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 38.0 % |
| Novelda
altitud: 233 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 29.2 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 33.0 % |
| Elx/Elche
altitud: 110 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 29.5 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 40.0 % |
| Alicante-Elche Aeropuerto
altitud: 43 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 26.5 °C |
| Vent | 18 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1016.5 hPa |
| Tend. | 0.3 hPa |
| Humitat | 51.0 % |
| Alacant/Alicante
altitud: 81 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 27.2 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1010.8 hPa |
| Tend. | 0.7 hPa |
| Humitat | 47.0 % |
| Benidorm
altitud: 36 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 24.5 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 67.0 % |
| Jávea/ Xàbia
altitud: 15 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 26.9 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 19 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1018.8 hPa |
| Tend. | 0.6 hPa |
| Humitat | 33.0 % |
| Pego
altitud: 60 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 29.2 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 33.0 % |
| Miramar
altitud: 12 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 28.3 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 19 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 36.0 % |
| Alcoi/Alcoy
altitud: 530 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 27.3 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 18 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 29.0 % |
| Barx
altitud: 340 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 25.9 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 40.0 % |
| Jalance
altitud: 372 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 26.0 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 29 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 32.0 % |
| Zarra
altitud: 881 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 23.3 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 924.3 hPa |
| Tend. | 0.2 hPa |
| Humitat | 28.0 % |
| Bicorp
altitud: 305 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 26.7 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 29.0 % |
| Ontinyent
altitud: 350 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 28.5 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 17 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 33.0 % |
| Xàtiva
altitud: 88 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 28.7 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 18 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1009.3 hPa |
| Tend. | -0.5 hPa |
| Humitat | 26.0 % |
| Carcaixent
altitud: 25 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 29.6 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 16 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 18.0 % |
| Utiel
altitud: 758 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 22.6 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 934.3 hPa |
| Tend. | 0.0 hPa |
| Humitat | 34.0 % |
| Polinyà de Xúquer
altitud: 11 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 29.5 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1018.1 hPa |
| Tend. | -0.3 hPa |
| Humitat | 25.0 % |
| Turís
altitud: 186 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 27.2 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 32.0 % |
| Ademuz
altitud: 705 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 23.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 37.0 % |
| Chelva
altitud: 515 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 27.0 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 27 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 27.0 % |
| Llíria
altitud: 198 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 29.2 °C |
| Vent | 15 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 27.0 % |
| Valencia Aeropuerto
altitud: 56 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 29.5 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 50 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1012.2 hPa |
| Tend. | -0.1 hPa |
| Humitat | 22.0 % |
| València, Viveros
altitud: 13 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Bejís
altitud: 759 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 23.5 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 14 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 35.0 % |
| Segorbe
altitud: 400 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 25.3 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 45.0 % |
| Sagunt/Sagunto
altitud: 24 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 23.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 67.0 % |
| Montanejos
altitud: 601 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 24.3 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 36.0 % |
| Villafranca del Cid/Vilafranca
altitud: 1130 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 20.1 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 893.9 hPa |
| Tend. | 0.7 hPa |
| Humitat | 40.0 % |
| Atzeneta del Maestrat
altitud: 420 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 26.0 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 20 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 40.0 % |
| Castelló - Almassora
altitud: 43 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 23.8 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1014.5 hPa |
| Tend. | 0.6 hPa |
| Humitat | 59.0 % |
| Torreblanca
altitud: 35 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 23.3 °C |
| Vent | 15 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 67.0 % |
| La Pobla de Benifassà-Fredes
altitud: 1165 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 19.9 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 42.0 % |
| Morella
altitud: 990 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 20.9 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 44.0 % |
| Castellfort
altitud: 1220 m |
|
| 19 de maig 2026 13:00 | |
| Temp. | 18.2 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 883.8 hPa |
| Tend. | 0.7 hPa |
| Humitat | 40.0 % |