| Orihuela
altitud: 26 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 23.6 °C |
| Vent | 2 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 38.0 % |
| el Pinós/Pinoso
altitud: 577 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 19.8 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 948.3 hPa |
| Tend. | 0.0 hPa |
| Humitat | 35.0 % |
| Rojales
altitud: 31 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 22.3 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 41.0 % |
| Fontanars dels Alforins
altitud: 622 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 18.1 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |
| Villena
altitud: 486 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 19.1 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 47.0 % |
| Novelda
altitud: 233 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 23.5 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 36.0 % |
| Elx/Elche
altitud: 110 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 21.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 45.0 % |
| Alicante-Elche Aeropuerto
altitud: 43 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 21.4 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1010.1 hPa |
| Tend. | -0.1 hPa |
| Humitat | 51.0 % |
| Alacant/Alicante
altitud: 81 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 22.2 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1004.2 hPa |
| Tend. | -0.2 hPa |
| Humitat | 46.0 % |
| Benidorm
altitud: 36 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 20.2 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 18 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 63.0 % |
| Jávea/ Xàbia
altitud: 15 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 20.3 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1011.7 hPa |
| Tend. | -0.3 hPa |
| Humitat | 54.0 % |
| Pego
altitud: 60 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 23.4 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 18 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 41.0 % |
| Miramar
altitud: 12 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 24.9 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 36.0 % |
| Alcoi/Alcoy
altitud: 530 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 20.0 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 28 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 39.0 % |
| Barx
altitud: 340 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 20.1 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 49.0 % |
| Jalance
altitud: 372 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 20.5 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 42.0 % |
| Zarra
altitud: 881 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 15.7 °C |
| Vent | 18 km/h
|
| Ratxa | 40 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 917.9 hPa |
| Tend. | -0.2 hPa |
| Humitat | 49.0 % |
| Bicorp
altitud: 305 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 19.9 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 46.0 % |
| Ontinyent
altitud: 350 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 19.5 °C |
| Vent | 2 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 50.0 % |
| Xàtiva
altitud: 88 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 21.6 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1002.7 hPa |
| Tend. | -0.4 hPa |
| Humitat | 41.0 % |
| Carcaixent
altitud: 25 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 22.5 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 28 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 32.0 % |
| Utiel
altitud: 758 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 16.6 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 36 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 928.0 hPa |
| Tend. | -0.1 hPa |
| Humitat | 49.0 % |
| Polinyà de Xúquer
altitud: 11 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 22.2 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1011.2 hPa |
| Tend. | -0.1 hPa |
| Humitat | 42.0 % |
| Turís
altitud: 186 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 21.9 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 39.0 % |
| Ademuz
altitud: 705 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 17.7 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 48.0 % |
| Chelva
altitud: 515 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 19.4 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 38 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 45.0 % |
| Llíria
altitud: 198 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 20.2 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 62.0 % |
| Valencia Aeropuerto
altitud: 56 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 20.1 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1005.7 hPa |
| Tend. | 0.5 hPa |
| Humitat | 69.0 % |
| València, Viveros
altitud: 13 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Bejís
altitud: 759 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 15.0 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 12 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 68.0 % |
| Segorbe
altitud: 400 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 16.4 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 10 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 75.0 % |
| Sagunt/Sagunto
altitud: 24 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 18.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 79.0 % |
| Montanejos
altitud: 601 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 16.1 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 67.0 % |
| Villafranca del Cid/Vilafranca
altitud: 1130 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 11.0 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 887.7 hPa |
| Tend. | 0.1 hPa |
| Humitat | 65.0 % |
| Atzeneta del Maestrat
altitud: 420 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 17.3 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 14 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 65.0 % |
| Castelló - Almassora
altitud: 43 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 20.3 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 12 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1008.0 hPa |
| Tend. | 0.0 hPa |
| Humitat | 53.0 % |
| Torreblanca
altitud: 35 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 18.6 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 75.0 % |
| La Pobla de Benifassà-Fredes
altitud: 1165 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 8.9 °C |
| Vent | 21 km/h
|
| Ratxa | 41 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 77.0 % |
| Morella
altitud: 990 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 12.1 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 65.0 % |
| Castellfort
altitud: 1220 m |
|
| 13 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 10.3 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 877.3 hPa |
| Tend. | -0.1 hPa |
| Humitat | 67.0 % |