| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 12 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 4.9 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 2.6 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 97.0 % |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 12 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 16.0 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 66.0 % |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 12 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 9.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 1.8 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 95.0 % |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 12 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 15.1 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 14 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 70.0 % |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 12 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 15.9 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 17 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 67.0 % |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 12 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 16.8 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 9 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 974.2 hPa |
| Tend. | -0.4 hPa |
| Humitat | 67.0 % |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 12 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 11.4 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 16 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 85.0 % |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 12 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 18.4 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 67.0 % |