| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 29 d?abril 2026 00:00 | |
| Temp. | 9.1 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 79.0 % |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 29 d?abril 2026 00:00 | |
| Temp. | 14.6 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 88.0 % |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 29 d?abril 2026 00:00 | |
| Temp. | 11.2 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 94.0 % |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 29 d?abril 2026 00:00 | |
| Temp. | 14.9 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 10 km/h
|
| Prec. | 0.4 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 91.0 % |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 29 d?abril 2026 00:00 | |
| Temp. | 15.9 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.8 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 87.0 % |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 29 d?abril 2026 00:00 | |
| Temp. | 16.0 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.3 mm |
| Pressió | 968.1 hPa |
| Tend. | 1.1 hPa |
| Humitat | 84.0 % |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 29 d?abril 2026 00:00 | |
| Temp. | 13.1 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 27 km/h
|
| Prec. | 0.2 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 86.0 % |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 29 d?abril 2026 00:00 | |
| Temp. | 17.7 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 75.0 % |