| Irun
altitud: 120 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 29.2 °C |
| T. min. | 24.4 °C |
| Ratxa | 50 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:30 | |
| T. max. | 31.0 °C |
| T. min. | 21.5 °C |
| Ratxa | 39 km/h |
| V. màx. | 31 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:30 hora |
| Errenteria, Añarbe
altitud: 165 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 28.4 °C |
| T. min. | 20.3 °C |
| Ratxa | 46 km/h |
| V. màx. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Segura
altitud: 255 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 26.7 °C |
| T. min. | 17.8 °C |
| Ratxa | 21 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Beasain, Arriaran
altitud: 255 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 26.8 °C |
| T. min. | 19.6 °C |
| Ratxa | 20 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Ordizia
altitud: 290 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 27.6 °C |
| T. min. | 22.3 °C |
| Ratxa | 39 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Legazpi
altitud: 460 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 24.6 °C |
| T. min. | 20.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Zumarraga
altitud: 431 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:30 | |
| T. max. | 26.9 °C |
| T. min. | 21.0 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:30 hora |
| Azpeitia
altitud: 180 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 28.6 °C |
| T. min. | 19.8 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Zumaia
altitud: 28 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:30 | |
| T. max. | 29.9 °C |
| T. min. | 21.0 °C |
| Ratxa | 36 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:30 hora |
| Aramaio, Etxaguen
altitud: 617 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 24.3 °C |
| T. min. | 19.1 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Aretxabaleta
altitud: 308 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 26.4 °C |
| T. min. | 21.2 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Elgeta
altitud: 470 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 24.1 °C |
| T. min. | 17.9 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Mutriku
altitud: 150 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 28.5 °C |
| T. min. | 23.9 °C |
| Ratxa | 48 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Forua
altitud: 45 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 29.1 °C |
| T. min. | 17.9 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Matxitxako
altitud: 93 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 27.7 °C |
| T. min. | 23.2 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Amurrio
altitud: 240 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 27.7 °C |
| T. min. | 19.4 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Orozko, Ibarra
altitud: 270 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 27.1 °C |
| T. min. | 18.0 °C |
| Ratxa | 48 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Abadiño, Urkiola
altitud: 747 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 09:00 | |
| T. max. | 21.5 °C |
| T. min. | 16.0 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 09:00 hora |
| Amorebieta-Etxano
altitud: 100 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 27.1 °C |
| T. min. | 20.2 °C |
| Ratxa | 42 km/h |
| V. màx. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Balmaseda
altitud: 210 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 23.8 °C |
| T. min. | 14.4 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Güeñes
altitud: 208 m |
|
| 25 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Bilbao Aeropuerto
altitud: 42 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:30 | |
| T. max. | 28.9 °C |
| T. min. | 21.0 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:30 hora |
| Sopuerta
altitud: 177 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 26.9 °C |
| T. min. | 19.1 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Lalastra
altitud: 910 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 20.8 °C |
| T. min. | 10.6 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Agurain/Salvatierra, Opakua
altitud: 660 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 24.6 °C |
| T. min. | 19.3 °C |
| Ratxa | 65 km/h |
| V. màx. | 36 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto
altitud: 513 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:30 | |
| T. max. | 25.1 °C |
| T. min. | 11.7 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:30 hora |
| Labastida
altitud: 612 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 25.0 °C |
| T. min. | 20.3 °C |
| Ratxa | 40 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Leza
altitud: 575 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 24.5 °C |
| T. min. | 19.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Campezo/Kanpezu
altitud: 570 m |
|
| 25 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 24.9 °C |
| T. min. | 15.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto | Gipuzkoa | 10:30 | 31.0 | 10:30 | |
| Zumaia | Gipuzkoa | 10:30 | 29.9 | 10:30 | |
| Irun | Gipuzkoa | 03:10 | 29.2 | 10:00 | |
| Forua | Bizkaia | 10:00 | 29.1 | 10:00 | |
| Bilbao Aeropuerto | Bizkaia | 10:30 | 28.9 | 10:30 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Lalastra | Araba/Álava | 07:10 | 10.6 | 10:00 | |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto | Araba/Álava | 06:40 | 11.7 | 10:30 | |
| Balmaseda | Bizkaia | 07:10 | 14.4 | 10:00 | |
| Campezo/Kanpezu | Araba/Álava | 05:50 | 15.7 | 10:00 | |
| Abadiño, Urkiola | Bizkaia | 07:30 | 16.0 | 09:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Agurain/Salvatierra, Opakua | Araba/Álava | 09:50 | 36 | 10:00 | |
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto | Gipuzkoa | 06:30 | 31 | 10:30 | |
| Errenteria, Añarbe | Gipuzkoa | 04:50 | 22 | 10:00 | |
| Irun | Gipuzkoa | 06:10 | 21 | 10:00 | |
| Zumaia | Gipuzkoa | 07:50 | 21 | 10:30 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Agurain/Salvatierra, Opakua | Araba/Álava | 10:00 | 65 | 10:00 | |
| Irun | Gipuzkoa | 05:00 | 50 | 10:00 | |
| Orozko, Ibarra | Bizkaia | 09:50 | 48 | 10:00 | |
| Mutriku | Gipuzkoa | 08:40 | 48 | 10:00 | |
| Errenteria, Añarbe | Gipuzkoa | 08:20 | 46 | 10:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|