| Irun
altitud: 120 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 25.9 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 8 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 66.0 % |
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 26.8 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1020.1 hPa |
| Tend. | 0.8 hPa |
| Humitat | 53.0 % |
| Errenteria, Añarbe
altitud: 165 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 27.8 °C |
| Vent | 0 km/h
|
| Ratxa | 10 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |
| Segura
altitud: 255 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 27.0 °C |
| Vent | 2 km/h
|
| Ratxa | 5 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |
| Beasain, Arriaran
altitud: 255 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 26.5 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 16 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 53.0 % |
| Ordizia
altitud: 290 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 28.6 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 14 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 39.0 % |
| Legazpi
altitud: 460 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 24.9 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |
| Zumarraga
altitud: 431 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 26.9 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 972.1 hPa |
| Tend. | 0.9 hPa |
| Humitat | 43.0 % |
| Azpeitia
altitud: 180 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 26.9 °C |
| Vent | 2 km/h
|
| Ratxa | 9 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 52.0 % |
| Zumaia
altitud: 28 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 22.8 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 14 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1017.0 hPa |
| Tend. | 0.6 hPa |
| Humitat | 77.0 % |
| Aramaio, Etxaguen
altitud: 617 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 21.2 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 66.0 % |
| Aretxabaleta
altitud: 308 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 23.6 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 61.0 % |
| Elgeta
altitud: 470 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 23.8 °C |
| Vent | 0 km/h
|
| Ratxa | 8 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 59.0 % |
| Mutriku
altitud: 150 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 25.2 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 12 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 61.0 % |
| Forua
altitud: 45 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 24.6 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 70.0 % |
| Matxitxako
altitud: 93 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 26.0 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 59.0 % |
| Amurrio
altitud: 240 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 28.3 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 47.0 % |
| Orozko, Ibarra
altitud: 270 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 25.3 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 12 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 63.0 % |
| Abadiño, Urkiola
altitud: 747 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 23.6 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 53.0 % |
| Amorebieta-Etxano
altitud: 100 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 27.3 °C |
| Vent | 0 km/h
|
| Ratxa | 8 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 58.0 % |
| Balmaseda
altitud: 210 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 24.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 54.0 % |
| Güeñes
altitud: 208 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Bilbao Aeropuerto
altitud: 42 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 28.8 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1016.3 hPa |
| Tend. | 1.2 hPa |
| Humitat | 52.0 % |
| Sopuerta
altitud: 177 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 24.7 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 12 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 61.0 % |
| Lalastra
altitud: 910 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 22.7 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 14 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 57.0 % |
| Agurain/Salvatierra, Opakua
altitud: 660 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 24.6 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 19 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 53.0 % |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto
altitud: 513 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 25.5 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 17 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 963.2 hPa |
| Tend. | 0.7 hPa |
| Humitat | 62.0 % |
| Labastida
altitud: 612 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 26.7 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 45.0 % |
| Leza
altitud: 575 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 24.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 50.0 % |
| Campezo/Kanpezu
altitud: 570 m |
|
| 21 de maig 2026 21:00 | |
| Temp. | 26.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |