| Baztan, Irurita
altitud: 183 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:30 | |
| T. max. | 15.3 °C |
| T. min. | 9.3 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 3.8 mm |
| Dt. hasta | 14:30 hora |
| Bera
altitud: 54 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 16.3 °C |
| T. min. | 10.5 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 3.8 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Areso
altitud: 520 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 11.8 °C |
| T. min. | 8.5 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 2.4 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Los Arcos
altitud: 470 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 14.7 °C |
| T. min. | 6.5 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Isaba/Izaba
altitud: 838 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 11.2 °C |
| T. min. | 5.3 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.6 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu
altitud: 635 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 11.3 °C |
| T. min. | 5.7 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 1.2 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Roncesvalles/Orreaga
altitud: 947 m |
|
| 13 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Navascués/Nabaskoze
altitud: 612 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 12.8 °C |
| T. min. | 4.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Cáseda
altitud: 440 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 18.0 °C |
| T. min. | 8.0 °C |
| Ratxa | 35 km/h |
| V. màx. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Olite/Erriberri
altitud: 390 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 14.5 °C |
| T. min. | 7.7 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Esteribar, Embalse de Eugi
altitud: 615 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 11.6 °C |
| T. min. | 6.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 1.4 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Monreal/Elo
altitud: 585 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 13.3 °C |
| T. min. | 7.3 °C |
| Ratxa | 40 km/h |
| V. màx. | 28 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.4 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Pamplona, Aeropuerto
altitud: 459 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:30 | |
| T. max. | 15.7 °C |
| T. min. | 7.5 °C |
| Ratxa | 33 km/h |
| V. màx. | 25 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.4 mm |
| Dt. hasta | 14:30 hora |
| Aranguren, Ilundain
altitud: 572 m |
|
| 13 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Irurtzun
altitud: 432 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 12.7 °C |
| T. min. | 9.2 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 1.6 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Larraga
altitud: 375 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 14.6 °C |
| T. min. | 7.2 °C |
| Ratxa | 39 km/h |
| V. màx. | 29 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Bardenas Reales, Base Aérea
altitud: 295 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:30 | |
| T. max. | 16.8 °C |
| T. min. | 8.7 °C |
| Ratxa | 50 km/h |
| V. màx. | 36 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:30 hora |
| Monteagudo
altitud: 410 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 17.2 °C |
| T. min. | 8.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Tudela
altitud: 297 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 17.5 °C |
| T. min. | 9.4 °C |
| Ratxa | 39 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
| Valcarlos/Luzaide
altitud: 334 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 14:00 | |
| T. max. | 13.4 °C |
| T. min. | 8.4 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 3.8 mm |
| Dt. hasta | 14:00 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Cáseda | Navarra | 12:40 | 18.0 | 14:00 | |
| Tudela | Navarra | 13:20 | 17.5 | 14:00 | |
| Monteagudo | Navarra | 13:20 | 17.2 | 14:00 | |
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 12:50 | 16.8 | 14:30 | |
| Bera | Navarra | 10:50 | 16.3 | 14:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Navascués/Nabaskoze | Navarra | 02:50 | 4.7 | 14:00 | |
| Isaba/Izaba | Navarra | 01:50 | 5.3 | 14:00 | |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu | Navarra | 01:30 | 5.7 | 14:00 | |
| Esteribar, Embalse de Eugi | Navarra | 00:40 | 6.5 | 14:00 | |
| Los Arcos | Navarra | 03:30 | 6.5 | 14:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 14:10 | 36 | 14:30 | |
| Larraga | Navarra | 09:10 | 29 | 14:00 | |
| Monreal/Elo | Navarra | 12:30 | 28 | 14:00 | |
| Pamplona, Aeropuerto | Navarra | 12:00 | 25 | 14:30 | |
| Olite/Erriberri | Navarra | 12:20 | 23 | 14:00 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 14:10 | 50 | 14:30 | |
| Monreal/Elo | Navarra | 13:00 | 40 | 14:00 | |
| Larraga | Navarra | 09:10 | 39 | 14:00 | |
| Tudela | Navarra | 11:20 | 39 | 14:00 | |
| Olite/Erriberri | Navarra | 11:20 | 37 | 14:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|
| Baztan, Irurita | Navarra | 3.8 | 14:30 | |
| Bera | Navarra | 3.8 | 14:00 | |
| Valcarlos/Luzaide | Navarra | 3.8 | 14:00 | |
| Areso | Navarra | 2.4 | 14:00 | |
| Irurtzun | Navarra | 1.6 | 14:00 | |