| Águilas
altitud: 32 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:10 | |
| T. max. | 23.0 °C |
| T. min. | 15.5 °C |
| Ratxa | 16 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:10 hora |
| Mazarrón
altitud: 66 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 23.8 °C |
| T. min. | 15.2 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Cartagena
altitud: 56 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:10 | |
| T. max. | 23.1 °C |
| T. min. | 14.6 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:10 hora |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitud: 3 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Fuente Álamo de Murcia
altitud: 140 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 24.9 °C |
| T. min. | 13.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Torre-Pacheco
altitud: 50 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:00 | |
| T. max. | 26.5 °C |
| T. min. | 12.3 °C |
| Ratxa | 12 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:00 hora |
| San Javier Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:10 | |
| T. max. | 24.2 °C |
| T. min. | 14.2 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:10 hora |
| Moratalla
altitud: 955 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 20.1 °C |
| T. min. | 11.4 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Caravaca de La Cruz
altitud: 643 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:10 | |
| T. max. | 23.0 °C |
| T. min. | 9.1 °C |
| Ratxa | 21 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:10 hora |
| Calasparra
altitud: 350 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 22.2 °C |
| T. min. | 13.3 °C |
| Ratxa | 12 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Bullas
altitud: 690 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 21.6 °C |
| T. min. | 12.8 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Jumilla
altitud: 485 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 23.7 °C |
| T. min. | 9.6 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Cieza
altitud: 265 m |
|
| 19 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Archena
altitud: 150 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 23.8 °C |
| T. min. | 13.6 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Mula
altitud: 320 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:00 | |
| T. max. | 25.9 °C |
| T. min. | 13.9 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:00 hora |
| Murcia
altitud: 62 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:10 | |
| T. max. | 28.3 °C |
| T. min. | 15.0 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:10 hora |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitud: 985 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 20.5 °C |
| T. min. | 8.2 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitud: 646 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:00 | |
| T. max. | 24.4 °C |
| T. min. | 12.2 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:00 hora |
| Lorca
altitud: 312 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:10 | |
| T. max. | 26.6 °C |
| T. min. | 12.2 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:10 hora |
| Puerto Lumbreras
altitud: 445 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:00 | |
| T. max. | 25.8 °C |
| T. min. | 15.1 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:00 hora |
| Totana
altitud: 281 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 23.8 °C |
| T. min. | 14.2 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Alhama de Murcia
altitud: 157 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 25.0 °C |
| T. min. | 11.4 °C |
| Ratxa | 13 km/h |
| V. màx. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Molina de Segura
altitud: 170 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:00 | |
| T. max. | 26.7 °C |
| T. min. | 12.5 °C |
| Ratxa | 21 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:00 hora |
| Abanilla
altitud: 174 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 11:00 | |
| T. max. | 24.8 °C |
| T. min. | 11.8 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 11:00 hora |
| Yecla
altitud: 640 m |
|
| 19 de de maig datos hasta 12:10 | |
| T. max. | 23.5 °C |
| T. min. | 10.6 °C |
| Ratxa | 21 km/h |
| V. màx. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 12:10 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Murcia | Murcia | 12:00 | 28.3 | 12:10 | |
| Molina de Segura | Murcia | 12:00 | 26.7 | 12:00 | |
| Lorca | Murcia | 12:00 | 26.6 | 12:10 | |
| Torre-Pacheco | Murcia | 12:00 | 26.5 | 12:00 | |
| Mula | Murcia | 12:00 | 25.9 | 12:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Caravaca de La Cruz, Los Royos | Murcia | 06:50 | 8.2 | 11:00 | |
| Caravaca de La Cruz | Murcia | 05:30 | 9.1 | 12:10 | |
| Jumilla | Murcia | 07:00 | 9.6 | 11:00 | |
| Yecla | Murcia | 06:50 | 10.6 | 12:10 | |
| Alhama de Murcia | Murcia | 07:10 | 11.4 | 11:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Cartagena/Salinas Cabo Palos | Murcia | 11:00 | 22 | 11:00 | |
| Lorca, Zarcilla de Ramos | Murcia | 06:40 | 18 | 12:00 | |
| Cartagena | Murcia | 12:00 | 17 | 12:10 | |
| Mula | Murcia | 11:00 | 15 | 12:00 | |
| Caravaca de La Cruz | Murcia | 07:10 | 14 | 12:10 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Lorca, Zarcilla de Ramos | Murcia | 06:30 | 29 | 12:00 | |
| Cartagena | Murcia | 04:40 | 29 | 12:10 | |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos | Murcia | 05:50 | 29 | 11:00 | |
| Mula | Murcia | 10:40 | 24 | 12:00 | |
| Lorca | Murcia | 06:50 | 22 | 12:10 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|