| Águilas
altitud: 32 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 16.2 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 8 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1020.5 hPa |
| Tend. | 0.3 hPa |
| Humitat | 36.0 % |
| Mazarrón
altitud: 66 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 19.8 °C |
| Vent | 18 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 33.0 % |
| Cartagena
altitud: 56 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 13.6 °C |
| Vent | 0 km/h
|
| Ratxa | 3 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1018.0 hPa |
| Tend. | 0.6 hPa |
| Humitat | 54.0 % |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitud: 3 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 18.6 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 68.0 % |
| Fuente Álamo de Murcia
altitud: 140 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 12.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 63.0 % |
| Torre-Pacheco
altitud: 50 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 12.1 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 7 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 71.0 % |
| San Javier Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 12.5 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1024.8 hPa |
| Tend. | 0.5 hPa |
| Humitat | 76.0 % |
| Moratalla
altitud: 955 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 11.6 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 64.0 % |
| Caravaca de La Cruz
altitud: 643 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 10.7 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 16 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 951.2 hPa |
| Tend. | 0.4 hPa |
| Humitat | 71.0 % |
| Calasparra
altitud: 350 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 12.0 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 9 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 67.0 % |
| Bullas
altitud: 690 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 12.1 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 67.0 % |
| Jumilla
altitud: 485 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 9.0 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 11 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 73.0 % |
| Cieza
altitud: 265 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Archena
altitud: 150 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 14.0 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 60.0 % |
| Mula
altitud: 320 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 13.3 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 14 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 64.0 % |
| Murcia
altitud: 62 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 14.0 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 7 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1018.1 hPa |
| Tend. | 0.6 hPa |
| Humitat | 62.0 % |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitud: 985 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 7.7 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 80.0 % |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitud: 646 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 10.3 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 7 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 74.0 % |
| Lorca
altitud: 312 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 12.8 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 17 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 988.6 hPa |
| Tend. | 0.3 hPa |
| Humitat | 70.0 % |
| Puerto Lumbreras
altitud: 445 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 14.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 58.0 % |
| Totana
altitud: 281 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 15.0 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 4 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |
| Alhama de Murcia
altitud: 157 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 11.6 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 11 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 74.0 % |
| Molina de Segura
altitud: 170 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 12.1 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 7 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 68.0 % |
| Abanilla
altitud: 174 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 10.7 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 80.0 % |
| Yecla
altitud: 640 m |
|
| 21 de maig 2026 07:00 | |
| Temp. | 9.4 °C |
| Vent | 2 km/h
|
| Ratxa | 6 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 952.1 hPa |
| Tend. | 0.3 hPa |
| Humitat | 76.0 % |