| Águilas
altitud: 32 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 20.8 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 20 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1012.0 hPa |
| Tend. | -1.6 hPa |
| Humitat | 55.0 % |
| Mazarrón
altitud: 66 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 22.0 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 20 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 57.0 % |
| Cartagena
altitud: 56 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 20.4 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1008.6 hPa |
| Tend. | -1.4 hPa |
| Humitat | 54.0 % |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitud: 3 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 20.3 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 31 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 55.0 % |
| Fuente Álamo de Murcia
altitud: 140 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 21.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 49.0 % |
| Torre-Pacheco
altitud: 50 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 22.5 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 47.0 % |
| San Javier Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 22.3 °C |
| Vent | 19 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1015.3 hPa |
| Tend. | -1.4 hPa |
| Humitat | 41.0 % |
| Moratalla
altitud: 955 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 17.5 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 60.0 % |
| Caravaca de La Cruz
altitud: 643 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 19.0 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 14 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 940.8 hPa |
| Tend. | -1.2 hPa |
| Humitat | 49.0 % |
| Calasparra
altitud: 350 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 20.9 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 46.0 % |
| Bullas
altitud: 690 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 17.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 63.0 % |
| Jumilla
altitud: 485 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 19.5 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 27 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 55.0 % |
| Cieza
altitud: 265 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Archena
altitud: 150 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 18.6 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 72.0 % |
| Mula
altitud: 320 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 17.4 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 73.0 % |
| Murcia
altitud: 62 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 20.5 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 16 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1007.9 hPa |
| Tend. | -0.3 hPa |
| Humitat | 64.0 % |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitud: 985 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 14.0 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 70.0 % |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitud: 646 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 17.0 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.4 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 65.0 % |
| Lorca
altitud: 312 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 20.4 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 978.6 hPa |
| Tend. | -1.1 hPa |
| Humitat | 52.0 % |
| Puerto Lumbreras
altitud: 445 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 20.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 55.0 % |
| Totana
altitud: 281 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 21.4 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 54.0 % |
| Alhama de Murcia
altitud: 157 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 21.6 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |
| Molina de Segura
altitud: 170 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 15.4 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.8 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 89.0 % |
| Abanilla
altitud: 174 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 15.4 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 6.4 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 90.0 % |
| Yecla
altitud: 640 m |
|
| 17 de maig 2026 18:00 | |
| Temp. | 14.7 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 942.7 hPa |
| Tend. | 0.5 hPa |
| Humitat | 76.0 % |