| Puerto de Navacerrada
altitud: 1892 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:10 | |
| T. max. | 24.8 °C |
| T. min. | 13.9 °C |
| Ratxa | 45 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:10 hora |
| Rascafría
altitud: 1159 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 30.6 °C |
| T. min. | 7.3 °C |
| Ratxa | 19 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Buitrago del Lozoya
altitud: 1030 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:10 | |
| T. max. | 30.1 °C |
| T. min. | 9.4 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:10 hora |
| Somosierra
altitud: 1450 m |
|
| 28 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Venturada
altitud: 918 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:10 | |
| T. max. | 32.3 °C |
| T. min. | 15.6 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:10 hora |
| San Sebastián de Los Reyes
altitud: 672 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 35.4 °C |
| T. min. | 16.4 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Madrid, El Goloso
altitud: 740 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 31.6 °C |
| T. min. | 14.6 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Madrid Aeropuerto
altitud: 609 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:10 | |
| T. max. | 35.1 °C |
| T. min. | 14.7 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:10 hora |
| Alcala de Henares
altitud: 605 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 35.8 °C |
| T. min. | 13.7 °C |
| Ratxa | 20 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Arganda del Rey
altitud: 533 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 36.7 °C |
| T. min. | 13.6 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Colmenar Viejo
altitud: 1004 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:10 | |
| T. max. | 32.0 °C |
| T. min. | 20.3 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:10 hora |
| Madrid, Ciudad Universitaria
altitud: 664 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:10 | |
| T. max. | 35.2 °C |
| T. min. | 15.7 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:10 hora |
| Pozuelo de Alarcón
altitud: 665 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 33.6 °C |
| T. min. | 13.4 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Madrid, Retiro
altitud: 667 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:10 | |
| T. max. | 34.5 °C |
| T. min. | 19.6 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:10 hora |
| Tielmes
altitud: 594 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 34.7 °C |
| T. min. | 15.0 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Puerto Alto del León
altitud: 1532 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:10 | |
| T. max. | 25.5 °C |
| T. min. | 15.6 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:10 hora |
| Alpedrete
altitud: 924 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 33.6 °C |
| T. min. | 15.9 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Torrelodones
altitud: 879 m |
|
| 28 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Rozas de Puerto Real
altitud: 890 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 31.1 °C |
| T. min. | 16.3 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Robledo de Chavela
altitud: 770 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 21:10 | |
| T. max. | 32.5 °C |
| T. min. | 16.5 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:10 hora |
| Valdemorillo
altitud: 884 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 33.1 °C |
| T. min. | 17.7 °C |
| Ratxa | 27 km/h |
| V. màx. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Villanueva de la Cañada
altitud: 641 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 20:50 | |
| T. max. | 34.4 °C |
| T. min. | 18.5 °C |
| Ratxa | 25 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 20:50 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Arganda del Rey | Madrid | 19:00 | 36.7 | 20:00 | |
| Alcala de Henares | Madrid | 17:20 | 35.8 | 18:00 | |
| San Sebastián de Los Reyes | Madrid | 19:00 | 35.4 | 21:00 | |
| Madrid, Ciudad Universitaria | Madrid | 15:40 | 35.2 | 21:10 | |
| Madrid Aeropuerto | Madrid | 18:00 | 35.1 | 21:10 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Rascafría | Madrid | 07:00 | 7.3 | 18:00 | |
| Buitrago del Lozoya | Madrid | 07:10 | 9.4 | 21:10 | |
| Pozuelo de Alarcón | Madrid | 07:20 | 13.4 | 18:00 | |
| Arganda del Rey | Madrid | 06:50 | 13.6 | 20:00 | |
| Alcala de Henares | Madrid | 06:40 | 13.7 | 18:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Colmenar Viejo | Madrid | 00:40 | 23 | 21:10 | |
| Puerto de Navacerrada | Madrid | 01:00 | 21 | 21:10 | |
| Puerto Alto del León | Madrid | 12:30 | 15 | 21:10 | |
| Venturada | Madrid | 00:10 | 14 | 21:10 | |
| Alcala de Henares | Madrid | 01:50 | 14 | 18:00 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Puerto de Navacerrada | Madrid | 01:00 | 45 | 21:10 | |
| Colmenar Viejo | Madrid | 00:40 | 32 | 21:10 | |
| Puerto Alto del León | Madrid | 15:10 | 30 | 21:10 | |
| Robledo de Chavela | Madrid | 14:10 | 28 | 21:10 | |
| Valdemorillo | Madrid | 16:10 | 27 | 20:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|