| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 23.0 °C |
| T. min. | 14.7 °C |
| Ratxa | 21 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 30.8 °C |
| T. min. | 14.8 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 28.7 °C |
| T. min. | 12.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 28.9 °C |
| T. min. | 17.0 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 29.3 °C |
| T. min. | 15.7 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 13:30 | |
| T. max. | 31.1 °C |
| T. min. | 14.1 °C |
| Ratxa | 13 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:30 hora |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 28.7 °C |
| T. min. | 12.7 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 28 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 30.7 °C |
| T. min. | 18.5 °C |
| Ratxa | 25 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 13:30 | 31.1 | 13:30 | |
| Haro | La Rioja | 13:00 | 30.8 | 13:00 | |
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 13:00 | 30.7 | 13:00 | |
| Cenicero | La Rioja | 13:00 | 29.3 | 13:00 | |
| Nájera | La Rioja | 13:00 | 28.9 | 13:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 07:10 | 12.5 | 13:00 | |
| Enciso | La Rioja | 04:50 | 12.7 | 13:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 07:20 | 14.1 | 13:30 | |
| Valdezcaray | La Rioja | 06:20 | 14.7 | 13:00 | |
| Haro | La Rioja | 07:40 | 14.8 | 13:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 00:40 | 18 | 13:00 | |
| Enciso | La Rioja | 07:00 | 18 | 13:00 | |
| Valdezcaray | La Rioja | 06:30 | 17 | 13:00 | |
| Cenicero | La Rioja | 05:00 | 10 | 13:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 13:20 | 9 | 13:30 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Enciso | La Rioja | 04:30 | 30 | 13:00 | |
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 00:10 | 25 | 13:00 | |
| Valdezcaray | La Rioja | 12:50 | 21 | 13:00 | |
| Cenicero | La Rioja | 04:50 | 15 | 13:00 | |
| Nájera | La Rioja | 06:20 | 15 | 13:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|