| Escorca, Lluc
altitud: 490 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 13.9 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 31 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 69.0 % |
| Sóller, Puerto
altitud: 5 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.1 °C |
| Vent | 23 km/h
|
| Ratxa | 37 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 57.0 % |
| Banyalbufar
altitud: 60 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.8 °C |
| Vent | 22 km/h
|
| Ratxa | 39 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 60.0 % |
| Andratx - Sant Elm
altitud: 52 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.5 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1000.4 hPa |
| Tend. | 1.3 hPa |
| Humitat | 58.0 % |
| Calvià, Es Capdellà
altitud: 50 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Palma, Puerto
altitud: 3 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.9 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1005.4 hPa |
| Tend. | 1.4 hPa |
| Humitat | 47.0 % |
| Palma, Universitat
altitud: 95 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.6 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 39 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 55.0 % |
| Sierra de Alfabia, Bunyola
altitud: 1030 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 9.0 °C |
| Vent | 39 km/h
|
| Ratxa | 61 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 90.0 % |
| Son Bonet, Aeropuerto
altitud: 47 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.3 °C |
| Vent | 18 km/h
|
| Ratxa | 35 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1000.0 hPa |
| Tend. | 1.0 hPa |
| Humitat | 46.0 % |
| Palma de Mallorca, Aeropuerto
altitud: 5 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.9 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 39 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1005.5 hPa |
| Tend. | 1.3 hPa |
| Humitat | 48.0 % |
| Llucmajor, Cap Blanc
altitud: 113 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 15.3 °C |
| Vent | 21 km/h
|
| Ratxa | 40 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 63.0 % |
| Llucmajor
altitud: 140 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 57.0 % |
| Porreres
altitud: 149 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.2 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 31 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 56.0 % |
| Campos, Can Sion
altitud: 40 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 15.1 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.4 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 72.0 % |
| Campos, Salines Llevant
altitud: 3 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.6 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 31 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 65.0 % |
| Cabrera, Parque Nacional de Cabrera
altitud: 165 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.7 °C |
| Vent | 18 km/h
|
| Ratxa | 44 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 986.3 hPa |
| Tend. | 1.1 hPa |
| Humitat | 52.0 % |
| Santanyí
altitud: 45 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.6 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1001.0 hPa |
| Tend. | 1.6 hPa |
| Humitat | 59.0 % |
| Portocolom
altitud: 21 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.8 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1003.3 hPa |
| Tend. | 1.5 hPa |
| Humitat | 58.0 % |
| Son Servera
altitud: 25 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Artà
altitud: 110 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Capdepera
altitud: 57 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 53.0 % |
| Artà-Colònia de Sant Pere
altitud: 99 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Muro, S'Albufera
altitud: 2 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 18.0 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 36 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 56.0 % |
| Manacor
altitud: 100 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.1 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 55.0 % |
| Petra
altitud: 95 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.3 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 29 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 55.0 % |
| Sineu
altitud: 120 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Santa María del Camí
altitud: 121 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.4 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 29 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 991.3 hPa |
| Tend. | 1.1 hPa |
| Humitat | 51.0 % |
| Binissalem
altitud: 105 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 18.1 °C |
| Vent | 16 km/h
|
| Ratxa | 28 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |
| Escorca, Son Torrella
altitud: 842 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 10.2 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 84.0 % |
| Sa Pobla
altitud: 32 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 18.0 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1001.6 hPa |
| Tend. | 0.5 hPa |
| Humitat | 48.0 % |
| Pollença
altitud: 45 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 18.0 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 39 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 59.0 % |
| Port de Pollença
altitud: 2 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 18.3 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 54.0 % |
| La Mola, Maó
altitud: 78 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.6 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1002.1 hPa |
| Tend. | 1.5 hPa |
| Humitat | 68.0 % |
| Es Mercadal
altitud: 80 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.9 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 32 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 58.0 % |
| Ciutadella
altitud: 20 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Ciutadella, Cala Galdana
altitud: 43 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.6 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 34 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 998.9 hPa |
| Tend. | 0.9 hPa |
| Humitat | 59.0 % |
| Menorca, Aeropuerto
altitud: 91 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 15.9 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 35 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 994.7 hPa |
| Tend. | 1.2 hPa |
| Humitat | 58.0 % |
| Sant Joan de Labritja
altitud: 110 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Sant Antoni de Portmany
altitud: 32 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.0 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1003.0 hPa |
| Tend. | 1.6 hPa |
| Humitat | 70.0 % |
| Ibiza, Aeropuerto
altitud: 6 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.6 °C |
| Vent | 21 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1004.3 hPa |
| Tend. | 1.3 hPa |
| Humitat | 68.0 % |
| Eivissa
altitud: 3 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 14.7 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 3.2 mm |
| Pressió | 1005.9 hPa |
| Tend. | 1.6 hPa |
| Humitat | 88.0 % |
| Formentera
altitud: 24 m |
|
| 15 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 19.1 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1003.7 hPa |
| Tend. | 1.2 hPa |
| Humitat | 63.0 % |