| Orihuela
altitud: 26 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 05:00 | |
| T. max. | 18.4 °C |
| T. min. | 13.7 °C |
| Ratxa | 10 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 05:00 hora |
| el Pinós/Pinoso
altitud: 577 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 13.5 °C |
| T. min. | 10.0 °C |
| Ratxa | 10 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Rojales
altitud: 31 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 05:00 | |
| T. max. | 17.6 °C |
| T. min. | 13.7 °C |
| Ratxa | 10 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 05:00 hora |
| Fontanars dels Alforins
altitud: 622 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 16.0 °C |
| T. min. | 11.9 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
| Villena
altitud: 486 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 05:00 | |
| T. max. | 13.3 °C |
| T. min. | 8.4 °C |
| Ratxa | 9 km/h |
| V. màx. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 05:00 hora |
| Novelda
altitud: 233 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:00 | |
| T. max. | 17.5 °C |
| T. min. | 14.3 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:00 hora |
| Elx/Elche
altitud: 110 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 02:00 | |
| T. max. | 13.8 °C |
| T. min. | 12.8 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 02:00 hora |
| Alicante-Elche Aeropuerto
altitud: 43 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 19.2 °C |
| T. min. | 14.4 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Alacant/Alicante
altitud: 81 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 18.7 °C |
| T. min. | 14.6 °C |
| Ratxa | 10 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Benidorm
altitud: 36 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 05:00 | |
| T. max. | 17.7 °C |
| T. min. | 15.0 °C |
| Ratxa | 10 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 05:00 hora |
| Jávea/ Xàbia
altitud: 15 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 16.1 °C |
| T. min. | 14.4 °C |
| Ratxa | 14 km/h |
| V. màx. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Pego
altitud: 60 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 05:00 | |
| T. max. | 19.3 °C |
| T. min. | 16.5 °C |
| Ratxa | 7 km/h |
| V. màx. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 05:00 hora |
| Miramar
altitud: 12 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:00 | |
| T. max. | 19.4 °C |
| T. min. | 16.5 °C |
| Ratxa | 10 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:00 hora |
| Alcoi/Alcoy
altitud: 530 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:00 | |
| T. max. | 17.3 °C |
| T. min. | 12.9 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:00 hora |
| Barx
altitud: 340 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 02:00 | |
| T. max. | 16.1 °C |
| T. min. | 14.7 °C |
| Ratxa | 6 km/h |
| V. màx. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 02:00 hora |
| Jalance
altitud: 372 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 02:00 | |
| T. max. | 18.9 °C |
| T. min. | 16.6 °C |
| Ratxa | 14 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 02:00 hora |
| Zarra
altitud: 856 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 17.2 °C |
| T. min. | 14.4 °C |
| Ratxa | 11 km/h |
| V. màx. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Bicorp
altitud: 305 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 16.3 °C |
| T. min. | 14.5 °C |
| Ratxa | 8 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
| Ontinyent
altitud: 350 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 05:00 | |
| T. max. | 17.5 °C |
| T. min. | 16.3 °C |
| Ratxa | 10 km/h |
| V. màx. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 05:00 hora |
| Xàtiva
altitud: 88 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 19.0 °C |
| T. min. | 15.0 °C |
| Ratxa | 12 km/h |
| V. màx. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Carcaixent
altitud: 25 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 03:00 | |
| T. max. | 18.5 °C |
| T. min. | 16.4 °C |
| Ratxa | 8 km/h |
| V. màx. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 03:00 hora |
| Utiel
altitud: 758 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 15.3 °C |
| T. min. | 11.5 °C |
| Ratxa | 16 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Polinyà de Xúquer
altitud: 11 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 18.5 °C |
| T. min. | 15.9 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Turís
altitud: 186 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 05:00 | |
| T. max. | 15.1 °C |
| T. min. | 12.2 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 05:00 hora |
| Ademuz
altitud: 705 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 02:00 | |
| T. max. | 17.4 °C |
| T. min. | 13.8 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 02:00 hora |
| Chelva
altitud: 515 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:00 | |
| T. max. | 16.1 °C |
| T. min. | 12.2 °C |
| Ratxa | 8 km/h |
| V. màx. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:00 hora |
| Llíria
altitud: 198 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:00 | |
| T. max. | 15.6 °C |
| T. min. | 12.1 °C |
| Ratxa | 12 km/h |
| V. màx. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:00 hora |
| Valencia Aeropuerto
altitud: 56 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 18.6 °C |
| T. min. | 14.4 °C |
| Ratxa | 9 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| València
altitud: 11 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 19.0 °C |
| T. min. | 16.6 °C |
| Ratxa | 10 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Bejís
altitud: 759 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:00 | |
| T. max. | 15.5 °C |
| T. min. | 14.3 °C |
| Ratxa | 16 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:00 hora |
| Segorbe
altitud: 400 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 03:00 | |
| T. max. | 13.9 °C |
| T. min. | 13.0 °C |
| Ratxa | 12 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 03:00 hora |
| Sagunt/Sagunto
altitud: 24 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 02:00 | |
| T. max. | 16.8 °C |
| T. min. | 15.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 02:00 hora |
| Montanejos
altitud: 601 m |
|
| 21 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Villafranca del Cid/Vilafranca
altitud: 1130 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 14.0 °C |
| T. min. | 10.1 °C |
| Ratxa | 13 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Atzeneta del Maestrat
altitud: 420 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 15.2 °C |
| T. min. | 11.7 °C |
| Ratxa | 4 km/h |
| V. màx. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
| Castelló - Almassora
altitud: 43 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 19.0 °C |
| T. min. | 15.3 °C |
| Ratxa | 13 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
| Torreblanca
altitud: 35 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 05:00 | |
| T. max. | 17.3 °C |
| T. min. | 15.1 °C |
| Ratxa | 12 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 05:00 hora |
| La Pobla de Benifassà-Fredes
altitud: 1165 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 05:00 | |
| T. max. | 16.4 °C |
| T. min. | 14.8 °C |
| Ratxa | 20 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 05:00 hora |
| Morella
altitud: 990 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:00 | |
| T. max. | 16.2 °C |
| T. min. | 15.7 °C |
| Ratxa | 14 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:00 hora |
| Castellfort
altitud: 1220 m |
|
| 21 de de maig datos hasta 06:10 | |
| T. max. | 17.1 °C |
| T. min. | 14.7 °C |
| Ratxa | 33 km/h |
| V. màx. | 28 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 06:10 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Miramar | València/Valencia | 00:00 | 19.4 | 06:00 | |
| Pego | Alacant/Alicante | 00:00 | 19.3 | 05:00 | |
| Alicante-Elche Aeropuerto | Alacant/Alicante | 00:00 | 19.2 | 06:10 | |
| Xàtiva | València/Valencia | 00:00 | 19.0 | 06:10 | |
| València | València/Valencia | 00:00 | 19.0 | 06:10 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Villena | Alacant/Alicante | 04:00 | 8.4 | 05:00 | |
| el Pinós/Pinoso | Alacant/Alicante | 03:50 | 10.0 | 06:10 | |
| Villafranca del Cid/Vilafranca | Castelló/Castellón | 03:00 | 10.1 | 06:10 | |
| Utiel | València/Valencia | 06:10 | 11.5 | 06:10 | |
| Atzeneta del Maestrat | Castelló/Castellón | 03:50 | 11.7 | 04:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Castellfort | Castelló/Castellón | 00:00 | 28 | 06:10 | |
| Alicante-Elche Aeropuerto | Alacant/Alicante | 03:20 | 12 | 06:10 | |
| Utiel | València/Valencia | 00:30 | 12 | 06:10 | |
| Polinyà de Xúquer | València/Valencia | 05:20 | 11 | 06:10 | |
| Jávea/ Xàbia | Alacant/Alicante | 00:30 | 11 | 06:10 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Castellfort | Castelló/Castellón | 00:20 | 33 | 06:10 | |
| La Pobla de Benifassà-Fredes | Castelló/Castellón | 04:30 | 20 | 05:00 | |
| Alicante-Elche Aeropuerto | Alacant/Alicante | 00:40 | 18 | 06:10 | |
| Utiel | València/Valencia | 00:30 | 16 | 06:10 | |
| Bejís | Castelló/Castellón | 02:10 | 16 | 06:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|