| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 19.3 °C |
| T. min. | 15.8 °C |
| Ratxa | 51 km/h |
| V. màx. | 36 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 24.4 °C |
| T. min. | 16.9 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 19.9 °C |
| T. min. | 12.2 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 22.8 °C |
| T. min. | 13.3 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 23.1 °C |
| T. min. | 17.9 °C |
| Ratxa | 36 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 10:30 | |
| T. max. | 23.6 °C |
| T. min. | 14.3 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:30 hora |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 21.1 °C |
| T. min. | 11.4 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 10:00 | |
| T. max. | 23.8 °C |
| T. min. | 17.0 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 10:00 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Haro | La Rioja | 00:00 | 24.4 | 10:00 | |
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 10:00 | 23.8 | 10:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 10:30 | 23.6 | 10:30 | |
| Cenicero | La Rioja | 00:00 | 23.1 | 10:00 | |
| Nájera | La Rioja | 00:00 | 22.8 | 10:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Enciso | La Rioja | 06:50 | 11.4 | 10:00 | |
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 07:10 | 12.2 | 10:00 | |
| Nájera | La Rioja | 07:00 | 13.3 | 10:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 07:00 | 14.3 | 10:30 | |
| Valdezcaray | La Rioja | 04:00 | 15.8 | 10:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Valdezcaray | La Rioja | 05:00 | 36 | 10:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 10:20 | 24 | 10:30 | |
| Cenicero | La Rioja | 09:40 | 23 | 10:00 | |
| Enciso | La Rioja | 02:50 | 21 | 10:00 | |
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 01:50 | 16 | 10:00 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Valdezcaray | La Rioja | 00:00 | 51 | 10:00 | |
| Cenicero | La Rioja | 09:40 | 36 | 10:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 10:20 | 32 | 10:30 | |
| Enciso | La Rioja | 02:50 | 30 | 10:00 | |
| Nájera | La Rioja | 04:00 | 30 | 10:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|