| Baztan, Irurita
altitud: 183 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 13.7 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 75.0 % |
| Bera
altitud: 54 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 15.6 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 69.0 % |
| Areso
altitud: 520 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 10.8 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 12 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 90.0 % |
| Los Arcos
altitud: 470 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 13.8 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 63.0 % |
| Isaba/Izaba
altitud: 838 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 9.0 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 83.0 % |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu
altitud: 635 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 10.3 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 28 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 76.0 % |
| Roncesvalles/Orreaga
altitud: 947 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Navascués/Nabaskoze
altitud: 612 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 11.6 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 70.0 % |
| Cáseda
altitud: 440 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 13.8 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 31 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 63.0 % |
| Olite/Erriberri
altitud: 390 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 14.2 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 60.0 % |
| Esteribar, Embalse de Eugi
altitud: 615 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 10.2 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 93.0 % |
| Monreal/Elo
altitud: 585 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 8.9 °C |
| Vent | 21 km/h
|
| Ratxa | 32 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 90.0 % |
| Pamplona, Aeropuerto
altitud: 459 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 10.8 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 964.7 hPa |
| Tend. | 0.2 hPa |
| Humitat | 81.0 % |
| Aranguren, Ilundain
altitud: 572 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Irurtzun
altitud: 432 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 11.3 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 18 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 80.0 % |
| Larraga
altitud: 375 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 14.5 °C |
| Vent | 21 km/h
|
| Ratxa | 34 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 59.0 % |
| Bardenas Reales, Base Aérea
altitud: 295 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 15.2 °C |
| Vent | 32 km/h
|
| Ratxa | 52 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 981.7 hPa |
| Tend. | 0.0 hPa |
| Humitat | 49.0 % |
| Monteagudo
altitud: 410 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 15.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 45.0 % |
| Tudela
altitud: 297 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 15.7 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 36 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 54.0 % |
| Valcarlos/Luzaide
altitud: 334 m |
|
| 16 de maig 2026 16:00 | |
| Temp. | 12.4 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 10 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 83.0 % |