| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 9 de maig 2026 | |
| T. max. | 11.0 °C |
| T. min. | 6.0 °C |
| T. mitjana | 8.5 °C |
| Ratxa | 59 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 3.6 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.2 mm |
| Pr. 12 - 18h | 2.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 1.4 mm |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 9 de maig 2026 | |
| T. max. | 19.4 °C |
| T. min. | 9.6 °C |
| T. mitjana | 14.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 6.4 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 6.2 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.2 mm |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 9 de maig 2026 | |
| T. max. | 17.9 °C |
| T. min. | 5.4 °C |
| T. mitjana | 11.6 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 3.8 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.4 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 3.4 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 9 de maig 2026 | |
| T. max. | 20.2 °C |
| T. min. | 8.2 °C |
| T. mitjana | 14.2 °C |
| Ratxa | 44 km/h |
| V. màx. | 26 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.2 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 9 de maig 2026 | |
| T. max. | 19.9 °C |
| T. min. | 12.0 °C |
| T. mitjana | 15.9 °C |
| Ratxa | 45 km/h |
| V. màx. | 27 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.2 mm |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 9 de maig 2026 | |
| T. max. | 20.5 °C |
| T. min. | 10.1 °C |
| T. mitjana | 15.3 °C |
| Ratxa | 46 km/h |
| V. màx. | 35 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.6 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.1 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.5 mm |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 9 de maig 2026 | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| T. mitjana | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | 2.4 mm |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 9 de maig 2026 | |
| T. max. | 20.2 °C |
| T. min. | 12.0 °C |
| T. mitjana | 16.1 °C |
| Ratxa | 45 km/h |
| V. màx. | 25 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 1.4 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 1.4 mm |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
|
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 16:50 | 20.5 | ||
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 17:00 | 20.2 | ||
| Nájera | La Rioja | 19:20 | 20.2 | ||
| Cenicero | La Rioja | 17:10 | 19.9 | ||
| Haro | La Rioja | 17:00 | 19.4 | ||
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
|
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 03:50 | 5.4 | ||
| Valdezcaray | La Rioja | 02:40 | 6.0 | ||
| Nájera | La Rioja | 03:50 | 8.2 | ||
| Haro | La Rioja | 03:20 | 9.6 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 03:50 | 10.1 | ||
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
|
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 17:10 | 35 | ||
| Cenicero | La Rioja | 08:20 | 27 | ||
| Nájera | La Rioja | 16:20 | 26 | ||
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 13:30 | 25 | ||
| Valdezcaray | La Rioja | 10:50 | 23 | ||
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
|
| Valdezcaray | La Rioja | 11:00 | 59 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 15:40 | 46 | ||
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 13:30 | 45 | ||
| Cenicero | La Rioja | 17:20 | 45 | ||
| Nájera | La Rioja | 16:20 | 44 | ||
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
|
| Haro | La Rioja | 6.4 | ||
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 3.8 | ||
| Valdezcaray | La Rioja | 3.6 | ||
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 1.4 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 0.6 | ||