| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 16 de maig 2026 | |
| T. max. | 6.2 °C |
| T. min. | -1.1 °C |
| T. mitjana | 2.5 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 16 de maig 2026 | |
| T. max. | 15.0 °C |
| T. min. | 4.4 °C |
| T. mitjana | 9.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 16 de maig 2026 | |
| T. max. | 10.8 °C |
| T. min. | 2.0 °C |
| T. mitjana | 6.4 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 16 de maig 2026 | |
| T. max. | 15.7 °C |
| T. min. | 5.0 °C |
| T. mitjana | 10.3 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 16 de maig 2026 | |
| T. max. | 15.5 °C |
| T. min. | 5.5 °C |
| T. mitjana | 10.5 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 16 de maig 2026 | |
| T. max. | 15.3 °C |
| T. min. | 7.1 °C |
| T. mitjana | 11.2 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 16 de maig 2026 | |
| T. max. | 13.5 °C |
| T. min. | 4.6 °C |
| T. mitjana | 9.0 °C |
| Ratxa | 36 km/h |
| V. màx. | 25 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 16 de maig 2026 | |
| T. max. | 17.2 °C |
| T. min. | 6.9 °C |
| T. mitjana | 12.1 °C |
| Ratxa | 51 km/h |
| V. màx. | 30 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
|
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 18:10 | 17.2 | ||
| Nájera | La Rioja | 17:20 | 15.7 | ||
| Cenicero | La Rioja | 18:40 | 15.5 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 18:00 | 15.3 | ||
| Haro | La Rioja | 17:30 | 15.0 | ||
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
|
| Valdezcaray | La Rioja | 01:50 | -1.1 | ||
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 02:50 | 2.0 | ||
| Haro | La Rioja | 07:10 | 4.4 | ||
| Enciso | La Rioja | 03:20 | 4.6 | ||
| Nájera | La Rioja | 07:10 | 5.0 | ||
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
|
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 15:10 | 30 | ||
| Enciso | La Rioja | 18:50 | 25 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 13:00 | 18 | ||
| Cenicero | La Rioja | 12:00 | 16 | ||
| Valdezcaray | La Rioja | 05:00 | 14 | ||
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
|
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 11:00 | 51 | ||
| Enciso | La Rioja | 18:50 | 36 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 10:00 | 30 | ||
| Cenicero | La Rioja | 11:40 | 29 | ||
| Nájera | La Rioja | 10:00 | 26 | ||
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
|