| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 21 de maig 2026 09:00 | |
| Temp. | 16.1 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 45.0 % |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 21 de maig 2026 09:00 | |
| Temp. | 17.2 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 78.0 % |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 21 de maig 2026 09:00 | |
| Temp. | 13.7 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 90.0 % |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 21 de maig 2026 09:00 | |
| Temp. | 16.9 °C |
| Vent | 2 km/h
|
| Ratxa | 5 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 83.0 % |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 21 de maig 2026 09:00 | |
| Temp. | 18.5 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 16 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 69.0 % |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 21 de maig 2026 09:00 | |
| Temp. | 18.5 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 11 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 983.3 hPa |
| Tend. | 1.3 hPa |
| Humitat | 76.0 % |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 21 de maig 2026 09:00 | |
| Temp. | 18.0 °C |
| Vent | 19 km/h
|
| Ratxa | 39 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 64.0 % |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 21 de maig 2026 09:00 | |
| Temp. | 19.9 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 12 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 72.0 % |