| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 21 d?abril 2026 20:00 | |
| Temp. | 11.8 °C |
| Vent | 23 km/h
|
| Ratxa | 50 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 66.0 % |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 21 d?abril 2026 20:00 | |
| Temp. | 21.9 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 2.6 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 60.0 % |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 21 d?abril 2026 20:00 | |
| Temp. | 16.9 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 4.4 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 68.0 % |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 21 d?abril 2026 20:00 | |
| Temp. | 24.4 °C |
| Vent | 2 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 49.0 % |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 21 d?abril 2026 20:00 | |
| Temp. | 25.4 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 29 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 36.0 % |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 21 d?abril 2026 20:00 | |
| Temp. | 20.3 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 1.8 mm |
| Pressió | 963.7 hPa |
| Tend. | 0.1 hPa |
| Humitat | 64.0 % |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 21 d?abril 2026 20:00 | |
| Temp. | 21.7 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 34 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 50.0 % |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 21 d?abril 2026 20:00 | |
| Temp. | 25.7 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 35 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 40.0 % |