| Irun
altitud: 120 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 14.5 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 88.0 % |
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 15.2 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.4 mm |
| Pressió | 1018.2 hPa |
| Tend. | 0.3 hPa |
| Humitat | 80.0 % |
| Errenteria, Añarbe
altitud: 165 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 14.2 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 12 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 80.0 % |
| Segura
altitud: 255 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 13.3 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.6 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 90.0 % |
| Beasain, Arriaran
altitud: 255 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 14.4 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.4 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 81.0 % |
| Ordizia
altitud: 290 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 14.5 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 14 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 87.0 % |
| Legazpi
altitud: 460 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 11.7 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.4 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 88.0 % |
| Zumarraga
altitud: 420 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 13.4 °C |
| Vent | 15 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.3 mm |
| Pressió | 968.5 hPa |
| Tend. | 0.2 hPa |
| Humitat | 80.0 % |
| Azpeitia
altitud: 180 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 15.3 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 73.0 % |
| Zumaia
altitud: 28 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 17.9 °C |
| Vent | 24 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1015.3 hPa |
| Tend. | -0.5 hPa |
| Humitat | 73.0 % |
| Aramaio, Etxaguen
altitud: 617 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 10.4 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.4 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 87.0 % |
| Aretxabaleta
altitud: 308 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 12.7 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 86.0 % |
| Elgeta
altitud: 470 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 12.4 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 17 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 85.0 % |
| Mutriku
altitud: 150 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 14.9 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 76.0 % |
| Forua
altitud: 45 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.7 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 74.0 % |
| Matxitxako
altitud: 93 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 14.7 °C |
| Vent | 38 km/h
|
| Ratxa | 54 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 80.0 % |
| Punta Galea
altitud: 81 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.5 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1010.0 hPa |
| Tend. | 0.0 hPa |
| Humitat | 65.0 % |
| Amurrio
altitud: 240 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 14.7 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 70.0 % |
| Orozko, Ibarra
altitud: 270 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 13.7 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 8 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 83.0 % |
| Abadiño, Urkiola
altitud: 747 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 9.7 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 87.0 % |
| Amorebieta-Etxano
altitud: 100 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 15.9 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 71.0 % |
| Balmaseda
altitud: 210 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 15.4 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 71.0 % |
| Güeñes
altitud: 208 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Bilbao Aeropuerto
altitud: 42 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.8 °C |
| Vent | 19 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1015.1 hPa |
| Tend. | -0.1 hPa |
| Humitat | 63.0 % |
| Sopuerta
altitud: 177 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 16.6 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 20 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 75.0 % |
| Lalastra
altitud: 910 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 9.9 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 18 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 87.0 % |
| Agurain/Salvatierra, Opakua
altitud: 660 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 10.8 °C |
| Vent | 16 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 89.0 % |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto
altitud: 513 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 12.8 °C |
| Vent | 22 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 959.7 hPa |
| Tend. | 0.2 hPa |
| Humitat | 76.0 % |
| Labastida
altitud: 612 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 13.9 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 20 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 66.0 % |
| Leza
altitud: 575 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 13.9 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 66.0 % |
| Campezo/Kanpezu
altitud: 570 m |
|
| 13 de maig 2026 14:00 | |
| Temp. | 12.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 78.0 % |