| Irun
altitud: 120 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 21.8 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 17 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 50.0 % |
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 22.3 °C |
| Vent | 18 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1006.7 hPa |
| Tend. | -0.8 hPa |
| Humitat | 54.0 % |
| Errenteria, Añarbe
altitud: 165 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 21.2 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 32 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 49.0 % |
| Segura
altitud: 255 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 19.8 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 32 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 59.0 % |
| Beasain, Arriaran
altitud: 255 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 20.2 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 27 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 54.0 % |
| Ordizia
altitud: 290 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 19.2 °C |
| Vent | 22 km/h
|
| Ratxa | 36 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 57.0 % |
| Legazpi
altitud: 460 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 18.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 62.0 % |
| Zumarraga
altitud: 420 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 18.8 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 35 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 958.0 hPa |
| Tend. | -0.6 hPa |
| Humitat | 57.0 % |
| Azpeitia
altitud: 180 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 21.0 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 32 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 50.0 % |
| Zumaia
altitud: 28 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 22.4 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1003.1 hPa |
| Tend. | -0.9 hPa |
| Humitat | 53.0 % |
| Aramaio, Etxaguen
altitud: 617 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 16.9 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 63.0 % |
| Aretxabaleta
altitud: 308 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 19.5 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 54.0 % |
| Elgeta
altitud: 470 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 18.7 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 20 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 59.0 % |
| Mutriku
altitud: 150 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 20.6 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 53.0 % |
| Forua
altitud: 45 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 20.5 °C |
| Vent | 2 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 66.0 % |
| Matxitxako
altitud: 93 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 18.3 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 73.0 % |
| Punta Galea
altitud: 81 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Amurrio
altitud: 240 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 14.1 °C |
| Vent | 8 km/h
|
| Ratxa | 46 km/h
|
| Prec. | 9.4 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 85.0 % |
| Orozko, Ibarra
altitud: 270 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Abadiño, Urkiola
altitud: 747 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 15.6 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 65.0 % |
| Amorebieta-Etxano
altitud: 100 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 20.9 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |
| Balmaseda
altitud: 210 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 14.5 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 1.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 89.0 % |
| Güeñes
altitud: 208 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 41 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Bilbao Aeropuerto
altitud: 42 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 20.8 °C |
| Vent | 21 km/h
|
| Ratxa | 37 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1002.8 hPa |
| Tend. | 0.2 hPa |
| Humitat | 47.0 % |
| Sopuerta
altitud: 177 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 15.2 °C |
| Vent | 0 km/h
|
| Ratxa | 50 km/h
|
| Prec. | 1.2 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 87.0 % |
| Lalastra
altitud: 910 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 11.9 °C |
| Vent | 3 km/h
|
| Ratxa | 20 km/h
|
| Prec. | 2.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 91.0 % |
| Agurain/Salvatierra, Opakua
altitud: 660 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 16.3 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 44 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 72.0 % |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto
altitud: 513 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 16.9 °C |
| Vent | 18 km/h
|
| Ratxa | 41 km/h
|
| Prec. | 0.2 mm |
| Pressió | 949.4 hPa |
| Tend. | 0.1 hPa |
| Humitat | 72.0 % |
| Labastida
altitud: 612 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 15.3 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 2.6 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 84.0 % |
| Leza
altitud: 575 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 16.1 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 1.2 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 80.0 % |
| Campezo/Kanpezu
altitud: 570 m |
|
| 9 de maig 2026 19:00 | |
| Temp. | 16.9 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 72.0 % |