| Águilas
altitud: 32 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 22.3 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 16 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1017.5 hPa |
| Tend. | 0.9 hPa |
| Humitat | 61.0 % |
| Mazarrón
altitud: 66 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Cartagena
altitud: 56 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 22.3 °C |
| Vent | 17 km/h
|
| Ratxa | 24 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1014.0 hPa |
| Tend. | 0.8 hPa |
| Humitat | 68.0 % |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitud: 3 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Fuente Álamo de Murcia
altitud: 140 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Torre-Pacheco
altitud: 50 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 26.5 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 12 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 40.0 % |
| San Javier Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 23.6 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 17 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1020.7 hPa |
| Tend. | 0.7 hPa |
| Humitat | 68.0 % |
| Moratalla
altitud: 955 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Caravaca de La Cruz
altitud: 643 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 22.5 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 947.1 hPa |
| Tend. | 0.4 hPa |
| Humitat | 39.0 % |
| Calasparra
altitud: 350 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Bullas
altitud: 690 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Jumilla
altitud: 485 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Cieza
altitud: 265 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Archena
altitud: 150 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Mula
altitud: 320 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 25.9 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 38.0 % |
| Murcia
altitud: 62 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 28.3 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1013.1 hPa |
| Tend. | 0.2 hPa |
| Humitat | 27.0 % |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitud: 985 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitud: 646 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 24.4 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 15 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 34.0 % |
| Lorca
altitud: 312 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 26.6 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 13 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 984.3 hPa |
| Tend. | 0.2 hPa |
| Humitat | 31.0 % |
| Puerto Lumbreras
altitud: 445 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 25.8 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 33.0 % |
| Totana
altitud: 281 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Alhama de Murcia
altitud: 157 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Molina de Segura
altitud: 170 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 26.7 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 16 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 41.0 % |
| Abanilla
altitud: 174 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Yecla
altitud: 640 m |
|
| 19 de maig 2026 12:00 | |
| Temp. | 23.2 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 947.9 hPa |
| Tend. | 0.4 hPa |
| Humitat | 36.0 % |