| Irun
altitud: 120 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 18.3 °C |
| T. min. | 11.1 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:30 | |
| T. max. | 17.7 °C |
| T. min. | 12.2 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:30 hora |
| Errenteria, Añarbe
altitud: 165 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 19.3 °C |
| T. min. | 9.5 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Segura
altitud: 255 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 20.7 °C |
| T. min. | 9.0 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Beasain, Arriaran
altitud: 255 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 20.4 °C |
| T. min. | 9.4 °C |
| Ratxa | 25 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Ordizia
altitud: 290 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 21.0 °C |
| T. min. | 9.3 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Legazpi
altitud: 460 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 17.8 °C |
| T. min. | 8.3 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Zumarraga
altitud: 420 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:30 | |
| T. max. | 18.8 °C |
| T. min. | 8.8 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 21:30 hora |
| Azpeitia
altitud: 180 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 20.0 °C |
| T. min. | 9.8 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Zumaia
altitud: 28 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:30 | |
| T. max. | 20.0 °C |
| T. min. | 12.1 °C |
| Ratxa | 19 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:30 hora |
| Aramaio, Etxaguen
altitud: 617 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 16.8 °C |
| T. min. | 7.6 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Aretxabaleta
altitud: 308 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 18.6 °C |
| T. min. | 9.0 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Elgeta
altitud: 470 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 18.2 °C |
| T. min. | 8.6 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Mutriku
altitud: 150 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 17.1 °C |
| T. min. | 11.7 °C |
| Ratxa | 16 km/h |
| V. màx. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Forua
altitud: 45 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 19.1 °C |
| T. min. | 11.2 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Matxitxako
altitud: 93 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 16.2 °C |
| T. min. | 12.6 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Punta Galea
altitud: 81 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:30 | |
| T. max. | 17.0 °C |
| T. min. | 11.6 °C |
| Ratxa | 25 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:30 hora |
| Amurrio
altitud: 240 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 21.0 °C |
| T. min. | 10.0 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Orozko, Ibarra
altitud: 270 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 20.4 °C |
| T. min. | 9.3 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Abadiño, Urkiola
altitud: 747 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 16.1 °C |
| T. min. | 6.9 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.4 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Amorebieta-Etxano
altitud: 100 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 20.6 °C |
| T. min. | 10.2 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.4 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Balmaseda
altitud: 210 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 18.9 °C |
| T. min. | 9.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Güeñes
altitud: 208 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:30 | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | 19 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:30 hora |
| Bilbao Aeropuerto
altitud: 42 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:30 | |
| T. max. | 19.5 °C |
| T. min. | 11.3 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:30 hora |
| Sopuerta
altitud: 177 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 18.9 °C |
| T. min. | 9.1 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Lalastra
altitud: 910 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 17.1 °C |
| T. min. | 6.6 °C |
| Ratxa | 19 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Agurain/Salvatierra, Opakua
altitud: 660 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 17.5 °C |
| T. min. | 6.9 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto
altitud: 513 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:30 | |
| T. max. | 19.8 °C |
| T. min. | 9.2 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:30 hora |
| Labastida
altitud: 612 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 21.0 °C |
| T. min. | 8.8 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Leza
altitud: 575 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 19.3 °C |
| T. min. | 10.2 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Campezo/Kanpezu
altitud: 570 m |
|
| 18 de de maig datos hasta 21:00 | |
| T. max. | 19.9 °C |
| T. min. | 9.1 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Ordizia | Gipuzkoa | 15:40 | 21.0 | 21:00 | |
| Amurrio | Araba/Álava | 16:40 | 21.0 | 21:00 | |
| Labastida | Araba/Álava | 19:20 | 21.0 | 21:00 | |
| Segura | Gipuzkoa | 16:20 | 20.7 | 21:00 | |
| Amorebieta-Etxano | Bizkaia | 16:10 | 20.6 | 21:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Lalastra | Araba/Álava | 07:30 | 6.6 | 21:00 | |
| Agurain/Salvatierra, Opakua | Araba/Álava | 06:30 | 6.9 | 21:00 | |
| Abadiño, Urkiola | Bizkaia | 07:10 | 6.9 | 21:00 | |
| Aramaio, Etxaguen | Araba/Álava | 07:20 | 7.6 | 21:00 | |
| Legazpi | Gipuzkoa | 06:30 | 8.3 | 21:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Matxitxako | Bizkaia | 18:40 | 20 | 21:00 | |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto | Araba/Álava | 18:50 | 17 | 21:30 | |
| Bilbao Aeropuerto | Bizkaia | 19:20 | 16 | 21:30 | |
| Forua | Bizkaia | 15:50 | 15 | 21:00 | |
| Punta Galea | Bizkaia | 17:50 | 15 | 21:30 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Matxitxako | Bizkaia | 18:50 | 29 | 21:00 | |
| Bilbao Aeropuerto | Bizkaia | 14:00 | 28 | 21:30 | |
| Forua | Bizkaia | 15:50 | 26 | 21:00 | |
| Amorebieta-Etxano | Bizkaia | 16:40 | 26 | 21:00 | |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto | Araba/Álava | 18:40 | 26 | 21:30 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|
| Abadiño, Urkiola | Bizkaia | 0.4 | 21:00 | |
| Amorebieta-Etxano | Bizkaia | 0.4 | 21:00 | |
| Aramaio, Etxaguen | Araba/Álava | 0.2 | 21:00 | |