| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 21.7 °C |
| T. min. | 15.8 °C |
| Ratxa | 51 km/h |
| V. màx. | 36 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 28.5 °C |
| T. min. | 16.9 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 28.2 °C |
| T. min. | 12.2 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 27.9 °C |
| T. min. | 13.3 °C |
| Ratxa | 33 km/h |
| V. màx. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 27.5 °C |
| T. min. | 17.9 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 13:30 | |
| T. max. | 28.5 °C |
| T. min. | 14.3 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 28 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:30 hora |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 26.7 °C |
| T. min. | 11.4 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 26 de de maig datos hasta 13:00 | |
| T. max. | 28.4 °C |
| T. min. | 17.0 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 13:00 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Haro | La Rioja | 13:00 | 28.5 | 13:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 13:30 | 28.5 | 13:30 | |
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 13:00 | 28.4 | 13:00 | |
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 13:00 | 28.2 | 13:00 | |
| Nájera | La Rioja | 13:00 | 27.9 | 13:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Enciso | La Rioja | 06:50 | 11.4 | 13:00 | |
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 07:10 | 12.2 | 13:00 | |
| Nájera | La Rioja | 07:00 | 13.3 | 13:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 07:00 | 14.3 | 13:30 | |
| Valdezcaray | La Rioja | 04:00 | 15.8 | 13:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Valdezcaray | La Rioja | 05:00 | 36 | 13:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 13:00 | 28 | 13:30 | |
| Cenicero | La Rioja | 09:40 | 23 | 13:00 | |
| Enciso | La Rioja | 02:50 | 21 | 13:00 | |
| Nájera | La Rioja | 12:30 | 20 | 13:00 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Valdezcaray | La Rioja | 00:00 | 51 | 13:00 | |
| Cenicero | La Rioja | 12:20 | 37 | 13:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 12:50 | 37 | 13:30 | |
| Nájera | La Rioja | 12:30 | 33 | 13:00 | |
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 13:00 | 31 | 13:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|