| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 18 de maig 2026 11:00 | |
| Temp. | 7.8 °C |
| Vent | 20 km/h
|
| Ratxa | 31 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 81.0 % |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 18 de maig 2026 11:00 | |
| Temp. | 14.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 70.0 % |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 18 de maig 2026 11:00 | |
| Temp. | 11.7 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 91.0 % |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 18 de maig 2026 11:00 | |
| Temp. | 13.9 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 11 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 72.0 % |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 18 de maig 2026 11:00 | |
| Temp. | 13.8 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 11 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 70.0 % |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 18 de maig 2026 11:00 | |
| Temp. | 15.0 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 9 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 975.7 hPa |
| Tend. | 0.4 hPa |
| Humitat | 68.0 % |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 18 de maig 2026 11:00 | |
| Temp. | 12.6 °C |
| Vent | 6 km/h
|
| Ratxa | 9 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 81.0 % |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 18 de maig 2026 11:00 | |
| Temp. | 16.6 °C |
| Vent | 5 km/h
|
| Ratxa | 11 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 67.0 % |