| Baztan, Irurita
altitud: 183 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| T. mitjana | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Bera
altitud: 54 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 22.3 °C |
| T. min. | 17.5 °C |
| T. mitjana | 19.9 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Areso
altitud: 520 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 23.1 °C |
| T. min. | 13.4 °C |
| T. mitjana | 18.3 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Los Arcos
altitud: 470 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 35.0 °C |
| T. min. | 16.0 °C |
| T. mitjana | 25.5 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Isaba/Izaba
altitud: 838 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| T. mitjana | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu
altitud: 635 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 32.7 °C |
| T. min. | 12.2 °C |
| T. mitjana | 22.5 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Roncesvalles/Orreaga
altitud: 947 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 27.0 °C |
| T. min. | 15.1 °C |
| T. mitjana | 21.1 °C |
| Ratxa | 44 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Navascués/Nabaskoze
altitud: 612 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 33.9 °C |
| T. min. | 10.2 °C |
| T. mitjana | 22.1 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Cáseda
altitud: 440 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 35.5 °C |
| T. min. | 14.1 °C |
| T. mitjana | 24.8 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Olite/Erriberri
altitud: 390 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 34.4 °C |
| T. min. | 14.8 °C |
| T. mitjana | 24.6 °C |
| Ratxa | 41 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Esteribar, Embalse de Eugi
altitud: 615 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 30.2 °C |
| T. min. | 15.6 °C |
| T. mitjana | 22.9 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Monreal/Elo
altitud: 585 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 31.9 °C |
| T. min. | 13.3 °C |
| T. mitjana | 22.6 °C |
| Ratxa | 35 km/h |
| V. màx. | 27 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Pamplona, Aeropuerto
altitud: 459 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 33.5 °C |
| T. min. | 14.0 °C |
| T. mitjana | 23.8 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 28 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Aranguren, Ilundain
altitud: 572 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| T. mitjana | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Irurtzun
altitud: 432 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 29.9 °C |
| T. min. | 14.2 °C |
| T. mitjana | 22.0 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Larraga
altitud: 375 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 34.3 °C |
| T. min. | 15.3 °C |
| T. mitjana | 24.8 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Bardenas Reales, Base Aérea
altitud: 295 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 35.9 °C |
| T. min. | 16.5 °C |
| T. mitjana | 26.2 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Monteagudo
altitud: 410 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 35.5 °C |
| T. min. | 17.6 °C |
| T. mitjana | 26.6 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Tudela
altitud: 297 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 35.7 °C |
| T. min. | 19.8 °C |
| T. mitjana | 27.8 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Valcarlos/Luzaide
altitud: 334 m |
|
| 29 de maig 2026 | |
| T. max. | 24.1 °C |
| T. min. | 14.1 °C |
| T. mitjana | 19.1 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
|
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 17:30 | 35.9 | ||
| Tudela | Navarra | 17:50 | 35.7 | ||
| Cáseda | Navarra | 16:10 | 35.5 | ||
| Monteagudo | Navarra | 16:50 | 35.5 | ||
| Los Arcos | Navarra | 16:30 | 35.0 | ||
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
|
| Navascués/Nabaskoze | Navarra | 06:50 | 10.2 | ||
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu | Navarra | 07:00 | 12.2 | ||
| Monreal/Elo | Navarra | 06:20 | 13.3 | ||
| Areso | Navarra | 07:00 | 13.4 | ||
| Pamplona, Aeropuerto | Navarra | 06:50 | 14.0 | ||
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
|
| Pamplona, Aeropuerto | Navarra | 20:50 | 28 | ||
| Monreal/Elo | Navarra | 22:20 | 27 | ||
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu | Navarra | 20:40 | 24 | ||
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 18:20 | 22 | ||
| Larraga | Navarra | 22:30 | 21 | ||
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
|
| Roncesvalles/Orreaga | Navarra | 00:30 | 44 | ||
| Olite/Erriberri | Navarra | 17:30 | 41 | ||
| Pamplona, Aeropuerto | Navarra | 21:00 | 37 | ||
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu | Navarra | 21:00 | 37 | ||
| Monreal/Elo | Navarra | 22:40 | 35 | ||
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
|