| Baztan, Irurita
altitud: 183 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:30 | |
| T. max. | 10.6 °C |
| T. min. | 9.3 °C |
| Ratxa | 4 km/h |
| V. màx. | 0 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 3.6 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Bera
altitud: 54 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 11.8 °C |
| T. min. | 10.5 °C |
| Ratxa | 4 km/h |
| V. màx. | 0 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 3.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Areso
altitud: 520 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 9.1 °C |
| T. min. | 8.5 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 5 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 1.8 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Los Arcos
altitud: 470 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 10.3 °C |
| T. min. | 6.5 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Isaba/Izaba
altitud: 838 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 7.0 °C |
| T. min. | 5.3 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.4 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu
altitud: 635 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 9.8 °C |
| T. min. | 5.7 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 1.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Roncesvalles/Orreaga
altitud: 947 m |
|
| 13 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Navascués/Nabaskoze
altitud: 612 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 9.7 °C |
| T. min. | 4.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Cáseda
altitud: 440 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 12.1 °C |
| T. min. | 8.0 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Olite/Erriberri
altitud: 390 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 11.4 °C |
| T. min. | 7.7 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Esteribar, Embalse de Eugi
altitud: 615 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 8.3 °C |
| T. min. | 6.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 1.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Monreal/Elo
altitud: 585 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 9.4 °C |
| T. min. | 7.3 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 26 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Pamplona, Aeropuerto
altitud: 459 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:30 | |
| T. max. | 9.8 °C |
| T. min. | 7.5 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.4 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Aranguren, Ilundain
altitud: 572 m |
|
| 13 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Irurtzun
altitud: 432 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 10.7 °C |
| T. min. | 9.2 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 1.4 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Larraga
altitud: 375 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 10.9 °C |
| T. min. | 7.2 °C |
| Ratxa | 27 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Bardenas Reales, Base Aérea
altitud: 295 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:30 | |
| T. max. | 12.5 °C |
| T. min. | 8.7 °C |
| Ratxa | 36 km/h |
| V. màx. | 26 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:30 hora |
| Monteagudo
altitud: 410 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 13.3 °C |
| T. min. | 8.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Tudela
altitud: 297 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 13.3 °C |
| T. min. | 9.4 °C |
| Ratxa | 25 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
| Valcarlos/Luzaide
altitud: 334 m |
|
| 13 de de maig datos hasta 08:00 | |
| T. max. | 9.4 °C |
| T. min. | 8.4 °C |
| Ratxa | 9 km/h |
| V. màx. | 4 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 3.0 mm |
| Dt. hasta | 08:00 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Monteagudo | Navarra | 00:00 | 13.3 | 08:00 | |
| Tudela | Navarra | 00:10 | 13.3 | 08:00 | |
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 00:00 | 12.5 | 08:30 | |
| Cáseda | Navarra | 00:00 | 12.1 | 08:00 | |
| Bera | Navarra | 07:50 | 11.8 | 08:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Navascués/Nabaskoze | Navarra | 02:50 | 4.7 | 08:00 | |
| Isaba/Izaba | Navarra | 01:50 | 5.3 | 08:00 | |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu | Navarra | 01:30 | 5.7 | 08:00 | |
| Esteribar, Embalse de Eugi | Navarra | 00:40 | 6.5 | 08:00 | |
| Los Arcos | Navarra | 03:30 | 6.5 | 08:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Monreal/Elo | Navarra | 00:00 | 26 | 08:00 | |
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 04:20 | 26 | 08:30 | |
| Larraga | Navarra | 01:10 | 21 | 08:00 | |
| Cáseda | Navarra | 01:00 | 18 | 08:00 | |
| Isaba/Izaba | Navarra | 03:00 | 18 | 08:00 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Monreal/Elo | Navarra | 00:10 | 37 | 08:00 | |
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 04:20 | 36 | 08:30 | |
| Isaba/Izaba | Navarra | 03:00 | 31 | 08:00 | |
| Olite/Erriberri | Navarra | 08:00 | 28 | 08:00 | |
| Cáseda | Navarra | 01:00 | 28 | 08:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|
| Baztan, Irurita | Navarra | 3.6 | 08:30 | |
| Bera | Navarra | 3.0 | 08:00 | |
| Valcarlos/Luzaide | Navarra | 3.0 | 08:00 | |
| Areso | Navarra | 1.8 | 08:00 | |
| Irurtzun | Navarra | 1.4 | 08:00 | |