| Águilas
altitud: 32 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:30 | |
| T. max. | 23.4 °C |
| T. min. | 13.9 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:30 hora |
| Mazarrón
altitud: 66 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 24.5 °C |
| T. min. | 12.3 °C |
| Ratxa | 33 km/h |
| V. màx. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Cartagena
altitud: 56 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:30 | |
| T. max. | 24.0 °C |
| T. min. | 10.3 °C |
| Ratxa | 40 km/h |
| V. màx. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:30 hora |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitud: 3 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 22.7 °C |
| T. min. | 11.2 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Fuente Álamo de Murcia
altitud: 140 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 25.2 °C |
| T. min. | 10.3 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Torre-Pacheco
altitud: 50 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 25.2 °C |
| T. min. | 9.7 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| San Javier Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:30 | |
| T. max. | 22.4 °C |
| T. min. | 9.7 °C |
| Ratxa | 33 km/h |
| V. màx. | 25 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:30 hora |
| Moratalla
altitud: 955 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 20.3 °C |
| T. min. | 4.3 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Caravaca de La Cruz
altitud: 643 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:30 | |
| T. max. | 22.8 °C |
| T. min. | 4.4 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:30 hora |
| Calasparra
altitud: 350 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 24.5 °C |
| T. min. | 8.4 °C |
| Ratxa | 35 km/h |
| V. màx. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Bullas
altitud: 690 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 22.0 °C |
| T. min. | 7.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Jumilla
altitud: 485 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 22.8 °C |
| T. min. | 4.0 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Cieza
altitud: 265 m |
|
| 16 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Archena
altitud: 150 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 26.1 °C |
| T. min. | 12.4 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Mula
altitud: 320 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | 40 km/h |
| V. màx. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Murcia
altitud: 62 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:30 | |
| T. max. | 26.9 °C |
| T. min. | 8.9 °C |
| Ratxa | 43 km/h |
| V. màx. | 26 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:30 hora |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitud: 985 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 20.5 °C |
| T. min. | 3.6 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitud: 646 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 22.9 °C |
| T. min. | 6.5 °C |
| Ratxa | 42 km/h |
| V. màx. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Lorca
altitud: 312 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:30 | |
| T. max. | 24.4 °C |
| T. min. | 10.4 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:30 hora |
| Puerto Lumbreras
altitud: 445 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 23.9 °C |
| T. min. | 10.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Totana
altitud: 281 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 26.2 °C |
| T. min. | 11.2 °C |
| Ratxa | 46 km/h |
| V. màx. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Alhama de Murcia
altitud: 157 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 25.9 °C |
| T. min. | 8.3 °C |
| Ratxa | 40 km/h |
| V. màx. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Molina de Segura
altitud: 170 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 26.9 °C |
| T. min. | 9.4 °C |
| Ratxa | 41 km/h |
| V. màx. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Abanilla
altitud: 174 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 26.6 °C |
| T. min. | 9.3 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Yecla
altitud: 640 m |
|
| 16 de de maig datos hasta 20:30 | |
| T. max. | 21.1 °C |
| T. min. | 5.4 °C |
| Ratxa | 43 km/h |
| V. màx. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:30 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Molina de Segura | Murcia | 16:20 | 26.9 | 20:00 | |
| Murcia | Murcia | 17:00 | 26.9 | 20:30 | |
| Abanilla | Murcia | 16:10 | 26.6 | 20:00 | |
| Totana | Murcia | 15:40 | 26.2 | 20:00 | |
| Archena | Murcia | 16:30 | 26.1 | 19:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Caravaca de La Cruz, Los Royos | Murcia | 07:10 | 3.6 | 20:00 | |
| Jumilla | Murcia | 06:40 | 4.0 | 19:00 | |
| Moratalla | Murcia | 07:00 | 4.3 | 20:00 | |
| Caravaca de La Cruz | Murcia | 06:00 | 4.4 | 20:30 | |
| Yecla | Murcia | 07:20 | 5.4 | 20:30 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Murcia | Murcia | 17:20 | 26 | 20:30 | |
| San Javier Aeropuerto | Murcia | 16:00 | 25 | 20:30 | |
| Mazarrón | Murcia | 13:10 | 24 | 19:00 | |
| Mula | Murcia | 18:30 | 24 | 20:00 | |
| Alhama de Murcia | Murcia | 18:40 | 24 | 19:00 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Totana | Murcia | 19:10 | 46 | 20:00 | |
| Yecla | Murcia | 13:20 | 43 | 20:30 | |
| Murcia | Murcia | 13:20 | 43 | 20:30 | |
| Lorca, Zarcilla de Ramos | Murcia | 20:00 | 42 | 20:00 | |
| Molina de Segura | Murcia | 17:30 | 41 | 20:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|