| Orihuela
altitud: 26 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 35.5 °C |
| T. min. | 15.1 °C |
| Ratxa | 27 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| el Pinós/Pinoso
altitud: 577 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 33.8 °C |
| T. min. | 10.5 °C |
| Ratxa | 33 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Rojales
altitud: 31 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 31.9 °C |
| T. min. | 15.8 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Fontanars dels Alforins
altitud: 622 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 33.8 °C |
| T. min. | 9.4 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Villena
altitud: 486 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 33.9 °C |
| T. min. | 8.4 °C |
| Ratxa | 35 km/h |
| V. màx. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Novelda
altitud: 233 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 34.4 °C |
| T. min. | 17.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Elx/Elche
altitud: 110 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 34.1 °C |
| T. min. | 14.3 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Alicante-Elche Aeropuerto
altitud: 43 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 31.4 °C |
| T. min. | 16.4 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Alacant/Alicante
altitud: 81 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 31.3 °C |
| T. min. | 16.6 °C |
| Ratxa | 25 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Benidorm
altitud: 36 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 29.5 °C |
| T. min. | 16.0 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Jávea/ Xàbia
altitud: 15 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 32.1 °C |
| T. min. | 14.4 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Pego
altitud: 60 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 36.9 °C |
| T. min. | 20.4 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Oliva
altitud: 1 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 35.0 °C |
| T. min. | 16.9 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Miramar
altitud: 12 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 34.8 °C |
| T. min. | 19.5 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Alcoi/Alcoy
altitud: 530 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 33.9 °C |
| T. min. | 16.4 °C |
| Ratxa | 26 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Barx
altitud: 340 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 35.7 °C |
| T. min. | 15.2 °C |
| Ratxa | 30 km/h |
| V. màx. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Jalance
altitud: 372 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 36.8 °C |
| T. min. | 11.0 °C |
| Ratxa | 25 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Zarra
altitud: 856 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 32.9 °C |
| T. min. | 15.1 °C |
| Ratxa | 33 km/h |
| V. màx. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Bicorp
altitud: 305 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 36.9 °C |
| T. min. | 14.1 °C |
| Ratxa | 25 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Ontinyent
altitud: 350 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 35.6 °C |
| T. min. | 15.8 °C |
| Ratxa | 21 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Xàtiva
altitud: 88 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 37.5 °C |
| T. min. | 15.3 °C |
| Ratxa | 27 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Carcaixent
altitud: 25 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 37.8 °C |
| T. min. | 15.0 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Utiel
altitud: 758 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 33.7 °C |
| T. min. | 12.7 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Polinyà de Xúquer
altitud: 11 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 33.8 °C |
| T. min. | 17.0 °C |
| Ratxa | 35 km/h |
| V. màx. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Sollana
altitud: 0 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 33.1 °C |
| T. min. | 13.3 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Turís
altitud: 186 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 37.0 °C |
| T. min. | 14.4 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Ademuz
altitud: 705 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 35.3 °C |
| T. min. | 9.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Chelva
altitud: 515 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 36.2 °C |
| T. min. | 16.3 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Llíria
altitud: 198 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 37.4 °C |
| T. min. | 18.0 °C |
| Ratxa | 35 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Valencia Aeropuerto
altitud: 56 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 36.2 °C |
| T. min. | 17.4 °C |
| Ratxa | 35 km/h |
| V. màx. | 26 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| València
altitud: 13 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 34.4 °C |
| T. min. | 20.6 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Bejís
altitud: 759 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 35.1 °C |
| T. min. | 18.0 °C |
| Ratxa | 36 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Segorbe
altitud: 400 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 35.7 °C |
| T. min. | 16.2 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Sagunt/Sagunto
altitud: 24 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 18:00 | |
| T. max. | 34.3 °C |
| T. min. | 17.0 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 18:00 hora |
| Montanejos
altitud: 601 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 34.3 °C |
| T. min. | 15.7 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Villafranca del Cid/Vilafranca
altitud: 1130 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 30.4 °C |
| T. min. | 11.9 °C |
| Ratxa | 34 km/h |
| V. màx. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Atzeneta del Maestrat
altitud: 420 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 16:00 | |
| T. max. | 36.0 °C |
| T. min. | 14.2 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 16:00 hora |
| Castelló - Almassora
altitud: 43 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 33.5 °C |
| T. min. | 21.5 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| Torreblanca
altitud: 35 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 19:00 | |
| T. max. | 31.7 °C |
| T. min. | 19.5 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 19:00 hora |
| Vinaròs-Viveros Alcanar
altitud: 90 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 32.3 °C |
| T. min. | 18.7 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
| La Pobla de Benifassà-Fredes
altitud: 1165 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 27.2 °C |
| T. min. | 18.0 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Morella
altitud: 990 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:00 | |
| T. max. | 31.0 °C |
| T. min. | 19.3 °C |
| Ratxa | 37 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Castellfort
altitud: 1220 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 20:10 | |
| T. max. | 28.5 °C |
| T. min. | 19.4 °C |
| Ratxa | 42 km/h |
| V. màx. | 26 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 20:10 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Carcaixent | València/Valencia | 15:40 | 37.8 | 19:00 | |
| Xàtiva | València/Valencia | 16:40 | 37.5 | 20:10 | |
| Llíria | València/Valencia | 14:20 | 37.4 | 20:00 | |
| Turís | València/Valencia | 13:50 | 37.0 | 17:00 | |
| Pego | Alacant/Alicante | 15:40 | 36.9 | 17:00 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Villena | Alacant/Alicante | 06:30 | 8.4 | 19:00 | |
| Fontanars dels Alforins | València/Valencia | 07:00 | 9.4 | 20:00 | |
| Ademuz | València/Valencia | 07:00 | 9.7 | 18:00 | |
| el Pinós/Pinoso | Alacant/Alicante | 06:10 | 10.5 | 20:10 | |
| Jalance | València/Valencia | 07:10 | 11.0 | 18:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Valencia Aeropuerto | València/Valencia | 18:20 | 26 | 20:10 | |
| Castellfort | Castelló/Castellón | 18:20 | 26 | 20:10 | |
| Villena | Alacant/Alicante | 18:00 | 24 | 19:00 | |
| Sollana | València/Valencia | 14:00 | 24 | 20:10 | |
| Atzeneta del Maestrat | Castelló/Castellón | 16:00 | 23 | 16:00 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Castellfort | Castelló/Castellón | 15:50 | 42 | 20:10 | |
| Morella | Castelló/Castellón | 17:00 | 37 | 20:00 | |
| Jávea/ Xàbia | Alacant/Alicante | 17:30 | 37 | 20:10 | |
| Atzeneta del Maestrat | Castelló/Castellón | 16:00 | 37 | 16:00 | |
| Chelva | València/Valencia | 19:00 | 37 | 20:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|