| Valdezcaray
altitud: 1630 m |
|
| 24 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 16.5 °C |
| T. min. | 15.6 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
| Haro
altitud: 465 m |
|
| 24 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 22.8 °C |
| T. min. | 16.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
| Anguiano, Valvanera
altitud: 1006 m |
|
| 24 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 16.0 °C |
| T. min. | 13.4 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
| Nájera
altitud: 500 m |
|
| 24 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 20.8 °C |
| T. min. | 16.5 °C |
| Ratxa | 12 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
| Cenicero
altitud: 429 m |
|
| 24 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 23.2 °C |
| T. min. | 18.0 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
| Logroño, Aeropuerto
altitud: 353 m |
|
| 24 de de maig datos hasta 04:10 | |
| T. max. | 19.2 °C |
| T. min. | 15.0 °C |
| Ratxa | 11 km/h |
| V. màx. | 7 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:10 hora |
| Enciso
altitud: 855 m |
|
| 24 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 16.8 °C |
| T. min. | 13.2 °C |
| Ratxa | 27 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
| Alfaro, La Plana
altitud: 371 m |
|
| 24 de de maig datos hasta 04:00 | |
| T. max. | 23.4 °C |
| T. min. | 20.1 °C |
| Ratxa | 19 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 04:00 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 00:00 | 23.4 | 04:00 | |
| Cenicero | La Rioja | 00:00 | 23.2 | 04:00 | |
| Haro | La Rioja | 00:00 | 22.8 | 04:00 | |
| Nájera | La Rioja | 00:00 | 20.8 | 04:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 00:00 | 19.2 | 04:10 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Enciso | La Rioja | 03:50 | 13.2 | 04:00 | |
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 04:00 | 13.4 | 04:00 | |
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 03:50 | 15.0 | 04:10 | |
| Valdezcaray | La Rioja | 02:10 | 15.6 | 04:00 | |
| Nájera | La Rioja | 04:00 | 16.5 | 04:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Valdezcaray | La Rioja | 02:10 | 23 | 04:00 | |
| Enciso | La Rioja | 03:10 | 13 | 04:00 | |
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 02:10 | 12 | 04:00 | |
| Cenicero | La Rioja | 01:10 | 9 | 04:00 | |
| Nájera | La Rioja | 01:30 | 8 | 04:00 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Valdezcaray | La Rioja | 02:30 | 28 | 04:00 | |
| Enciso | La Rioja | 03:10 | 27 | 04:00 | |
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 02:10 | 19 | 04:00 | |
| Cenicero | La Rioja | 01:00 | 17 | 04:00 | |
| Nájera | La Rioja | 00:20 | 12 | 04:00 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|