| Irun
altitud: 120 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 21.7 °C |
| T. min. | 18.0 °C |
| Ratxa | 29 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto
altitud: 4 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:30 | |
| T. max. | 23.4 °C |
| T. min. | 19.1 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:30 hora |
| Errenteria, Añarbe
altitud: 165 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 21.8 °C |
| T. min. | 17.3 °C |
| Ratxa | 15 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Segura
altitud: 255 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 26.1 °C |
| T. min. | 15.6 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Beasain, Arriaran
altitud: 255 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 24.5 °C |
| T. min. | 16.4 °C |
| Ratxa | 19 km/h |
| V. màx. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Ordizia
altitud: 290 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 24.0 °C |
| T. min. | 17.1 °C |
| Ratxa | 31 km/h |
| V. màx. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Legazpi
altitud: 460 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 27.4 °C |
| T. min. | 14.3 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Zumarraga
altitud: 431 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:30 | |
| T. max. | 26.6 °C |
| T. min. | 15.6 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:30 hora |
| Azpeitia
altitud: 180 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 22.4 °C |
| T. min. | 17.5 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 6 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Zumaia
altitud: 28 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:30 | |
| T. max. | 22.0 °C |
| T. min. | 19.4 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:30 hora |
| Aramaio, Etxaguen
altitud: 617 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 25.8 °C |
| T. min. | 15.5 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Aretxabaleta
altitud: 308 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 26.5 °C |
| T. min. | 14.6 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Elgeta
altitud: 470 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 23.7 °C |
| T. min. | 14.8 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Elgoibar
altitud: 119 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:30 | |
| T. max. | 21.3 °C |
| T. min. | 17.3 °C |
| Ratxa | 20 km/h |
| V. màx. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:30 hora |
| Mutriku
altitud: 150 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 19.3 °C |
| T. min. | 17.4 °C |
| Ratxa | 18 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Forua
altitud: 45 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 22.5 °C |
| T. min. | 17.2 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Matxitxako
altitud: 93 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 19.2 °C |
| T. min. | 17.2 °C |
| Ratxa | 56 km/h |
| V. màx. | 42 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Punta Galea
altitud: 81 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:30 | |
| T. max. | 20.4 °C |
| T. min. | 17.7 °C |
| Ratxa | 24 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:30 hora |
| Amurrio
altitud: 240 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 24.4 °C |
| T. min. | 16.5 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Orozko, Ibarra
altitud: 270 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 24.2 °C |
| T. min. | 15.2 °C |
| Ratxa | 9 km/h |
| V. màx. | 3 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Abadiño, Urkiola
altitud: 747 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 23.1 °C |
| T. min. | 14.8 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Amorebieta-Etxano
altitud: 100 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 23.9 °C |
| T. min. | 17.0 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Balmaseda
altitud: 210 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 24.8 °C |
| T. min. | 15.7 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Güeñes
altitud: 208 m |
|
| 29 de de maig | |
| T. max. | nd |
| T. min. | nd |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | nd |
| Bilbao Aeropuerto
altitud: 42 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:30 | |
| T. max. | 21.8 °C |
| T. min. | 17.9 °C |
| Ratxa | 28 km/h |
| V. màx. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:30 hora |
| Sopuerta
altitud: 177 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 24.1 °C |
| T. min. | 15.9 °C |
| Ratxa | 23 km/h |
| V. màx. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Lalastra
altitud: 910 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 29.7 °C |
| T. min. | 12.1 °C |
| Ratxa | 16 km/h |
| V. màx. | 8 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Agurain/Salvatierra, Opakua
altitud: 660 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 30.2 °C |
| T. min. | 14.2 °C |
| Ratxa | 17 km/h |
| V. màx. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto
altitud: 513 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:30 | |
| T. max. | 29.8 °C |
| T. min. | 11.6 °C |
| Ratxa | 32 km/h |
| V. màx. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:30 hora |
| Labastida
altitud: 612 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 35.8 °C |
| T. min. | 15.2 °C |
| Ratxa | 22 km/h |
| V. màx. | 9 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Leza
altitud: 575 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 32.9 °C |
| T. min. | 14.8 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
| Campezo/Kanpezu
altitud: 570 m |
|
| 29 de de maig datos hasta 17:00 | |
| T. max. | 33.7 °C |
| T. min. | 13.9 °C |
| Ratxa | nd |
| V. màx. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 17:00 hora |
|
Temperatura máxima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura máxima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Labastida | Araba/Álava | 16:50 | 35.8 | 17:00 | |
| Campezo/Kanpezu | Araba/Álava | 16:00 | 33.7 | 17:00 | |
| Leza | Araba/Álava | 16:30 | 32.9 | 17:00 | |
| Agurain/Salvatierra, Opakua | Araba/Álava | 15:00 | 30.2 | 17:00 | |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto | Araba/Álava | 14:50 | 29.8 | 17:30 | |
|
Temperatura mínima (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Temperatura mínima (°C)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
°C
|
Datos hasta
|
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto | Araba/Álava | 06:50 | 11.6 | 17:30 | |
| Lalastra | Araba/Álava | 06:40 | 12.1 | 17:00 | |
| Campezo/Kanpezu | Araba/Álava | 06:00 | 13.9 | 17:00 | |
| Agurain/Salvatierra, Opakua | Araba/Álava | 07:00 | 14.2 | 17:00 | |
| Legazpi | Gipuzkoa | 06:50 | 14.3 | 17:00 | |
|
Velocitat màxima (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Velocitat màxima (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Matxitxako | Bizkaia | 05:30 | 42 | 17:00 | |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto | Araba/Álava | 16:20 | 23 | 17:30 | |
| Bilbao Aeropuerto | Bizkaia | 17:20 | 20 | 17:30 | |
| Ordizia | Gipuzkoa | 15:50 | 18 | 17:00 | |
| Donostia / San Sebastián Aeropuerto | Gipuzkoa | 00:20 | 17 | 17:30 | |
|
Ratxa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Ratxa (km/h)
|
Estació
|
Província
|
Hora
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Matxitxako | Bizkaia | 05:10 | 56 | 17:00 | |
| Vitoria-Gasteiz Aeropuerto | Araba/Álava | 15:50 | 32 | 17:30 | |
| Ordizia | Gipuzkoa | 15:50 | 31 | 17:00 | |
| Irun | Gipuzkoa | 00:50 | 29 | 17:00 | |
| Bilbao Aeropuerto | Bizkaia | 17:10 | 28 | 17:30 | |
|
Precipitación acumulada
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Precipitación acumulada
|
Estació
|
Província
|
mm
|
Datos hasta
|