| Escorca, Lluc
altitud: 490 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 18.9 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 17 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 50.0 % |
| Sóller, Puerto
altitud: 5 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 19.7 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 19 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 56.0 % |
| Banyalbufar
altitud: 60 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 20.6 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 18 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 57.0 % |
| Andratx - Sant Elm
altitud: 52 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 23.0 °C |
| Vent | 7 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1002.2 hPa |
| Tend. | -2.3 hPa |
| Humitat | 45.0 % |
| Calvià, Es Capdellà
altitud: 50 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Palma, Puerto
altitud: 3 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 25.2 °C |
| Vent | 4 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1006.6 hPa |
| Tend. | -2.5 hPa |
| Humitat | 32.0 % |
| Palma, Universitat
altitud: 95 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 22.6 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 41.0 % |
| Sierra de Alfabia, Bunyola
altitud: 1030 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 15.8 °C |
| Vent | 22 km/h
|
| Ratxa | 43 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 57.0 % |
| Son Bonet, Aeropuerto
altitud: 47 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 24.4 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 31 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1001.5 hPa |
| Tend. | -2.5 hPa |
| Humitat | 35.0 % |
| Palma de Mallorca, Aeropuerto
altitud: 5 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 24.8 °C |
| Vent | 16 km/h
|
| Ratxa | 26 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1007.0 hPa |
| Tend. | -2.4 hPa |
| Humitat | 37.0 % |
| Llucmajor, Cap Blanc
altitud: 113 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 23.1 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 23 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 54.0 % |
| Llucmajor
altitud: 140 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 25.3 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 37.0 % |
| Porreres
altitud: 149 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 24.7 °C |
| Vent | 15 km/h
|
| Ratxa | 31 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 34.0 % |
| Campos, Can Sion
altitud: 40 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 25.3 °C |
| Vent | 16 km/h
|
| Ratxa | 29 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 37.0 % |
| Campos, Salines Llevant
altitud: 3 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 22.7 °C |
| Vent | 23 km/h
|
| Ratxa | 32 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 56.0 % |
| Cabrera, Parque Nacional de Cabrera
altitud: 165 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 22.1 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 989.1 hPa |
| Tend. | -1.7 hPa |
| Humitat | 58.0 % |
| Santanyí
altitud: 45 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 25.9 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1002.8 hPa |
| Tend. | -1.9 hPa |
| Humitat | 40.0 % |
| Portocolom
altitud: 21 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 20.8 °C |
| Vent | 13 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1005.6 hPa |
| Tend. | -2.0 hPa |
| Humitat | 66.0 % |
| Son Servera
altitud: 25 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Artà
altitud: 110 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Capdepera
altitud: 57 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 20.0 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 48.0 % |
| Artà-Colònia de Sant Pere
altitud: 99 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Muro, S'Albufera
altitud: 2 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 25.3 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 39.0 % |
| Manacor
altitud: 100 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 23.2 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 25 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 59.0 % |
| Petra
altitud: 95 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 25.5 °C |
| Vent | 15 km/h
|
| Ratxa | 34 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 32.0 % |
| Sineu
altitud: 120 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Santa María del Camí
altitud: 121 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 24.2 °C |
| Vent | 18 km/h
|
| Ratxa | 31 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 993.3 hPa |
| Tend. | -2.1 hPa |
| Humitat | 32.0 % |
| Binissalem
altitud: 105 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 24.9 °C |
| Vent | 21 km/h
|
| Ratxa | 34 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 34.0 % |
| Escorca, Son Torrella
altitud: 842 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 16.7 °C |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 51.0 % |
| Sa Pobla
altitud: 32 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 24.7 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 33 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1003.5 hPa |
| Tend. | -2.3 hPa |
| Humitat | 29.0 % |
| Pollença
altitud: 45 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 23.0 °C |
| Vent | 14 km/h
|
| Ratxa | 30 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 42.0 % |
| Port de Pollença
altitud: 2 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 22.5 °C |
| Vent | 11 km/h
|
| Ratxa | 27 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 41.0 % |
| La Mola, Maó
altitud: 78 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Es Mercadal
altitud: 80 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 21.1 °C |
| Vent | 27 km/h
|
| Ratxa | 46 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | 41.0 % |
| Ciutadella
altitud: 20 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Ciutadella, Cala Galdana
altitud: 43 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 23.1 °C |
| Vent | 15 km/h
|
| Ratxa | 37 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1001.7 hPa |
| Tend. | -2.2 hPa |
| Humitat | 41.0 % |
| Menorca, Aeropuerto
altitud: 91 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 21.7 °C |
| Vent | 21 km/h
|
| Ratxa | 37 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 997.4 hPa |
| Tend. | -2.1 hPa |
| Humitat | 43.0 % |
| Sant Joan de Labritja
altitud: 110 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | nd |
| Vent | nd nd |
| Ratxa | nd nd |
| Prec. | nd |
| Pressió | nd |
| Tend. | nd |
| Humitat | nd |
| Sant Antoni de Portmany
altitud: 32 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 23.2 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 21 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1004.5 hPa |
| Tend. | -2.6 hPa |
| Humitat | 46.0 % |
| Ibiza, Aeropuerto
altitud: 6 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 22.2 °C |
| Vent | 9 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1006.5 hPa |
| Tend. | -2.2 hPa |
| Humitat | 55.0 % |
| Eivissa
altitud: 3 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 22.4 °C |
| Vent | 12 km/h
|
| Ratxa | 22 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1007.8 hPa |
| Tend. | -2.3 hPa |
| Humitat | 64.0 % |
| Formentera
altitud: 24 m |
|
| 14 de maig 2026 15:00 | |
| Temp. | 22.2 °C |
| Vent | 10 km/h
|
| Ratxa | 20 km/h
|
| Prec. | 0.0 mm |
| Pressió | 1005.7 hPa |
| Tend. | -2.4 hPa |
| Humitat | 61.0 % |