| Baztan, Irurita
altitudea: 183 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Bera
altitudea: 54 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 34.0 °C |
| Tenp. min. | 13.5 °C |
| Batez besteko T. | 23.8 °C |
| Bolada | 28 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Areso
altitudea: 520 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 30.2 °C |
| Tenp. min. | 13.1 °C |
| Batez besteko T. | 21.7 °C |
| Bolada | 45 km/h |
| Abiad. max. | 30 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Los Arcos
altitudea: 470 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 30.0 °C |
| Tenp. min. | 14.4 °C |
| Batez besteko T. | 22.2 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Isaba/Izaba
altitudea: 838 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 29.0 °C |
| Tenp. min. | 8.0 °C |
| Batez besteko T. | 18.5 °C |
| Bolada | 25 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu
altitudea: 635 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 30.0 °C |
| Tenp. min. | 10.0 °C |
| Batez besteko T. | 20.0 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Roncesvalles/Orreaga
altitudea: 947 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 27.1 °C |
| Tenp. min. | 11.4 °C |
| Batez besteko T. | 19.3 °C |
| Bolada | 26 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Navascués/Nabaskoze
altitudea: 612 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 31.1 °C |
| Tenp. min. | 9.5 °C |
| Batez besteko T. | 20.3 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Cáseda
altitudea: 440 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 33.1 °C |
| Tenp. min. | 12.9 °C |
| Batez besteko T. | 23.0 °C |
| Bolada | 25 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Olite/Erriberri
altitudea: 390 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 31.2 °C |
| Tenp. min. | 12.8 °C |
| Batez besteko T. | 22.0 °C |
| Bolada | 25 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Esteribar, Embalse de Eugi
altitudea: 615 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 28.3 °C |
| Tenp. min. | 11.0 °C |
| Batez besteko T. | 19.6 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Monreal/Elo
altitudea: 585 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 29.9 °C |
| Tenp. min. | 12.7 °C |
| Batez besteko T. | 21.3 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Pamplona, Aeropuerto
altitudea: 459 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 31.7 °C |
| Tenp. min. | 11.6 °C |
| Batez besteko T. | 21.7 °C |
| Bolada | 22 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.2 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.2 mm |
| Aranguren, Ilundain
altitudea: 572 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Irurtzun
altitudea: 432 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 32.0 °C |
| Tenp. min. | 12.6 °C |
| Batez besteko T. | 22.3 °C |
| Bolada | 24 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Larraga
altitudea: 375 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 31.7 °C |
| Tenp. min. | 12.5 °C |
| Batez besteko T. | 22.1 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Bardenas Reales, Base Aérea
altitudea: 295 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 32.5 °C |
| Tenp. min. | 14.8 °C |
| Batez besteko T. | 23.7 °C |
| Bolada | 32 km/h |
| Abiad. max. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Monteagudo
altitudea: 410 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 31.9 °C |
| Tenp. min. | 13.8 °C |
| Batez besteko T. | 22.8 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Tudela
altitudea: 297 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 32.1 °C |
| Tenp. min. | 15.2 °C |
| Batez besteko T. | 23.6 °C |
| Bolada | 28 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Valcarlos/Luzaide
altitudea: 334 m |
|
| 2026ko maiatzak 21 | |
| Tenp. max. | 32.6 °C |
| Tenp. min. | 12.4 °C |
| Batez besteko T. | 22.5 °C |
| Bolada | 36 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
|
| Bera | Navarra | 16:10 | 34.0 | ||
| Cáseda | Navarra | 17:20 | 33.1 | ||
| Valcarlos/Luzaide | Navarra | 16:50 | 32.6 | ||
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 18:00 | 32.5 | ||
| Tudela | Navarra | 18:20 | 32.1 | ||
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
|
| Isaba/Izaba | Navarra | 07:00 | 8.0 | ||
| Navascués/Nabaskoze | Navarra | 06:50 | 9.5 | ||
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu | Navarra | 07:40 | 10.0 | ||
| Esteribar, Embalse de Eugi | Navarra | 07:20 | 11.0 | ||
| Roncesvalles/Orreaga | Navarra | 02:00 | 11.4 | ||
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
|
| Areso | Navarra | 10:20 | 30 | ||
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 11:40 | 22 | ||
| Oroz-Betelu/Orotz-Betelu | Navarra | 13:00 | 21 | ||
| Monreal/Elo | Navarra | 12:50 | 19 | ||
| Tudela | Navarra | 15:10 | 17 | ||
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
|
| Areso | Navarra | 10:40 | 45 | ||
| Valcarlos/Luzaide | Navarra | 12:50 | 36 | ||
| Bardenas Reales, Base Aérea | Navarra | 17:10 | 32 | ||
| Bera | Navarra | 11:50 | 28 | ||
| Tudela | Navarra | 15:00 | 28 | ||
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
|
| Pamplona, Aeropuerto | Navarra | 0.2 | ||