| Águilas
altitudea: 32 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 18.3 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 21 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1014.3 hPa |
| Joera | 0.8 hPa |
| Hezetasuna | 49.0 % |
| Mazarrón
altitudea: 66 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 16.1 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 10 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 67.0 % |
| Cartagena
altitudea: 56 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 18.2 °C |
| Haizeak | 17 km/h
|
| Bolada | 37 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1010.7 hPa |
| Joera | 0.8 hPa |
| Hezetasuna | 42.0 % |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitudea: 3 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 17.9 °C |
| Haizeak | 23 km/h
|
| Bolada | 40 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 48.0 % |
| Fuente Álamo de Murcia
altitudea: 140 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 17.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 56.0 % |
| Torre-Pacheco
altitudea: 50 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 18.1 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 48.0 % |
| San Javier Aeropuerto
altitudea: 4 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 17.8 °C |
| Haizeak | 14 km/h
|
| Bolada | 30 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1017.6 hPa |
| Joera | 1.2 hPa |
| Hezetasuna | 50.0 % |
| Moratalla
altitudea: 955 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 13.8 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 56.0 % |
| Caravaca de La Cruz
altitudea: 643 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 16.4 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 24 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 943.9 hPa |
| Joera | 0.5 hPa |
| Hezetasuna | 44.0 % |
| Calasparra
altitudea: 350 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 18.6 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 26 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 44.0 % |
| Bullas
altitudea: 690 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 16.3 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 52.0 % |
| Jumilla
altitudea: 485 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 18.1 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 24 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 47.0 % |
| Cieza
altitudea: 265 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 17.1 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 30 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 43.0 % |
| Archena
altitudea: 150 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 17.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 54.0 % |
| Mula
altitudea: 320 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 15.5 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 20 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 58.0 % |
| Murcia
altitudea: 62 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 17.2 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1010.9 hPa |
| Joera | 1.7 hPa |
| Hezetasuna | 66.0 % |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitudea: 985 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 13.7 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 51.0 % |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitudea: 646 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 16.6 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 29 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 42.0 % |
| Lorca
altitudea: 312 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 20.5 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 23 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 35.0 % |
| Puerto Lumbreras
altitudea: 445 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 19.3 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 38.0 % |
| Totana
altitudea: 281 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 19.0 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 53.0 % |
| Alhama de Murcia
altitudea: 157 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 16.4 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 21 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 70.0 % |
| Molina de Segura
altitudea: 170 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 16.2 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 19 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 62.0 % |
| Abanilla
altitudea: 174 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 16.1 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 61.0 % |
| Yecla
altitudea: 640 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 15.8 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 12 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 944.4 hPa |
| Joera | 1.4 hPa |
| Hezetasuna | 52.0 % |