| Águilas
altitudea: 32 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 15.9 °C |
| Haizeak | 3 km/h
|
| Bolada | 6 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1006.1 hPa |
| Joera | -2.3 hPa |
| Hezetasuna | 71.0 % |
| Mazarrón
altitudea: 66 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 16.3 °C |
| Haizeak | 24 km/h
|
| Bolada | 39 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 82.0 % |
| Cartagena
altitudea: 56 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 15.9 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 23 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1003.1 hPa |
| Joera | -2.2 hPa |
| Hezetasuna | 89.0 % |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitudea: 3 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 18.0 °C |
| Haizeak | 18 km/h
|
| Bolada | 32 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 85.0 % |
| Fuente Álamo de Murcia
altitudea: 140 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 15.5 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 86.0 % |
| Torre-Pacheco
altitudea: 50 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 15.4 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 94.0 % |
| San Javier Aeropuerto
altitudea: 4 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 16.3 °C |
| Haizeak | 14 km/h
|
| Bolada | 39 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1009.7 hPa |
| Joera | -2.1 hPa |
| Hezetasuna | 88.0 % |
| Moratalla
altitudea: 955 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 9.4 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 94.0 % |
| Caravaca de La Cruz
altitudea: 643 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 10.5 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 5 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 937.4 hPa |
| Joera | -1.0 hPa |
| Hezetasuna | 98.0 % |
| Calasparra
altitudea: 350 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 12.2 °C |
| Haizeak | 7 km/h
|
| Bolada | 12 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 87.0 % |
| Bullas
altitudea: 690 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 10.8 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 94.0 % |
| Jumilla
altitudea: 485 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 11.0 °C |
| Haizeak | 2 km/h
|
| Bolada | 9 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 96.0 % |
| Cieza
altitudea: 265 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Archena
altitudea: 150 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 14.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 88.0 % |
| Mula
altitudea: 320 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 13.0 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 93.0 % |
| Murcia
altitudea: 62 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 15.1 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1003.5 hPa |
| Joera | -1.7 hPa |
| Hezetasuna | 88.0 % |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitudea: 985 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 8.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 93.0 % |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitudea: 646 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 10.9 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 88.0 % |
| Lorca
altitudea: 312 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 13.3 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 26 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 974.1 hPa |
| Joera | -1.8 hPa |
| Hezetasuna | 83.0 % |
| Puerto Lumbreras
altitudea: 445 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 13.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 83.0 % |
| Totana
altitudea: 281 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 13.9 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 10 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 84.0 % |
| Alhama de Murcia
altitudea: 157 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 14.4 °C |
| Haizeak | 7 km/h
|
| Bolada | 12 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 94.0 % |
| Molina de Segura
altitudea: 170 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 13.7 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 90.0 % |
| Abanilla
altitudea: 174 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 12.6 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 92.0 % |
| Yecla
altitudea: 640 m |
|
| 2026ko maiatzak 09, ordua: 05:00 | |
| Tenp. | 12.2 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 20 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 938.4 hPa |
| Joera | -1.2 hPa |
| Hezetasuna | 91.0 % |