| Águilas
altitudea: 32 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 21.7 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1007.8 hPa |
| Joera | -0.1 hPa |
| Hezetasuna | 51.0 % |
| Mazarrón
altitudea: 66 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 23.3 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 17 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 58.0 % |
| Cartagena
altitudea: 56 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 22.6 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 16 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1004.2 hPa |
| Joera | -0.6 hPa |
| Hezetasuna | 40.0 % |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitudea: 3 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 19.9 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 17 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 77.0 % |
| Fuente Álamo de Murcia
altitudea: 140 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 24.5 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 34.0 % |
| Torre-Pacheco
altitudea: 50 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 23.0 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 17 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 56.0 % |
| San Javier Aeropuerto
altitudea: 4 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 20.1 °C |
| Haizeak | 14 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1011.4 hPa |
| Joera | -0.3 hPa |
| Hezetasuna | 74.0 % |
| Moratalla
altitudea: 955 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 22.8 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 41.0 % |
| Caravaca de La Cruz
altitudea: 643 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 23.6 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 16 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 937.4 hPa |
| Joera | -0.7 hPa |
| Hezetasuna | 29.0 % |
| Calasparra
altitudea: 350 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 24.2 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 34.0 % |
| Bullas
altitudea: 690 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 22.7 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 33.0 % |
| Jumilla
altitudea: 485 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 25.4 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 31.0 % |
| Cieza
altitudea: 265 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 25.8 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 34.0 % |
| Archena
altitudea: 150 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 25.4 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 36.0 % |
| Mula
altitudea: 320 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 23.9 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 19 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 32.0 % |
| Murcia
altitudea: 62 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 25.7 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 19 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1003.5 hPa |
| Joera | -1.2 hPa |
| Hezetasuna | 29.0 % |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitudea: 985 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 22.8 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 30.0 % |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitudea: 646 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 26.3 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 21 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 20.0 % |
| Lorca
altitudea: 312 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 25.6 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 974.7 hPa |
| Joera | -1.0 hPa |
| Hezetasuna | 20.0 % |
| Puerto Lumbreras
altitudea: 445 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 25.6 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 24.0 % |
| Totana
altitudea: 281 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 26.7 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 29.0 % |
| Alhama de Murcia
altitudea: 157 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 24.1 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 32.0 % |
| Molina de Segura
altitudea: 170 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 25.4 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 35.0 % |
| Abanilla
altitudea: 174 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 25.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 40.0 % |
| Yecla
altitudea: 640 m |
|
| 2026ko apirilak 21, ordua: 13:00 | |
| Tenp. | 24.9 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 938.4 hPa |
| Joera | -0.5 hPa |
| Hezetasuna | 18.0 % |