| Águilas
altitudea: 32 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.3 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1020.2 hPa |
| Joera | 0.5 hPa |
| Hezetasuna | 27.0 % |
| Mazarrón
altitudea: 66 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.9 °C |
| Haizeak | 12 km/h
|
| Bolada | 23 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 33.0 % |
| Cartagena
altitudea: 56 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 22.7 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 21 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1017.3 hPa |
| Joera | 1.1 hPa |
| Hezetasuna | 39.0 % |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitudea: 3 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 20.9 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 16 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 74.0 % |
| Fuente Álamo de Murcia
altitudea: 140 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.4 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 35.0 % |
| Torre-Pacheco
altitudea: 50 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 22.3 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 17 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 48.0 % |
| San Javier Aeropuerto
altitudea: 4 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 21.1 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1024.0 hPa |
| Joera | 0.5 hPa |
| Hezetasuna | 62.0 % |
| Moratalla
altitudea: 955 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 21.4 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 36.0 % |
| Caravaca de La Cruz
altitudea: 643 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 21.8 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 24 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 950.2 hPa |
| Joera | 1.1 hPa |
| Hezetasuna | 35.0 % |
| Calasparra
altitudea: 350 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 25.2 °C |
| Haizeak | 15 km/h
|
| Bolada | 31 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 27.0 % |
| Bullas
altitudea: 690 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.0 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 37.0 % |
| Jumilla
altitudea: 485 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.8 °C |
| Haizeak | 12 km/h
|
| Bolada | 27 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 31.0 % |
| Cieza
altitudea: 265 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Archena
altitudea: 150 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 24.0 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 33.0 % |
| Mula
altitudea: 320 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.0 °C |
| Haizeak | 14 km/h
|
| Bolada | 29 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 32.0 % |
| Murcia
altitudea: 62 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 24.1 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 25 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1016.7 hPa |
| Joera | 1.5 hPa |
| Hezetasuna | 26.0 % |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitudea: 985 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 18.5 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 45.0 % |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitudea: 646 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 21.3 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 23 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 38.0 % |
| Lorca
altitudea: 312 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.7 °C |
| Haizeak | 14 km/h
|
| Bolada | 21 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 987.5 hPa |
| Joera | 1.0 hPa |
| Hezetasuna | 32.0 % |
| Puerto Lumbreras
altitudea: 445 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 32.0 % |
| Totana
altitudea: 281 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.4 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 36.0 % |
| Alhama de Murcia
altitudea: 157 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 25.4 °C |
| Haizeak | 12 km/h
|
| Bolada | 21 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 30.0 % |
| Molina de Segura
altitudea: 170 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 23.0 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 25 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 34.0 % |
| Abanilla
altitudea: 174 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 22.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 38.0 % |
| Yecla
altitudea: 640 m |
|
| 2026ko maiatzak 20, ordua: 21:00 | |
| Tenp. | 22.5 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 21 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 951.1 hPa |
| Joera | 1.0 hPa |
| Hezetasuna | 28.0 % |