| Águilas
altitudea: 32 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 18.2 °C |
| Haizeak | 2 km/h
|
| Bolada | 7 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1017.4 hPa |
| Joera | 1.6 hPa |
| Hezetasuna | 58.0 % |
| Mazarrón
altitudea: 66 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 15.7 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 17 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 66.0 % |
| Cartagena
altitudea: 56 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 17.0 °C |
| Haizeak | 3 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1013.8 hPa |
| Joera | 1.2 hPa |
| Hezetasuna | 62.0 % |
| Cartagena/Salinas Cabo Palos
altitudea: 3 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 16.2 °C |
| Haizeak | 3 km/h
|
| Bolada | 6 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 70.0 % |
| Fuente Álamo de Murcia
altitudea: 140 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 13.0 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 78.0 % |
| Torre-Pacheco
altitudea: 50 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 13.2 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 83.0 % |
| San Javier Aeropuerto
altitudea: 4 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 13.9 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1020.7 hPa |
| Joera | 1.3 hPa |
| Hezetasuna | 75.0 % |
| Moratalla
altitudea: 955 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 12.7 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 63.0 % |
| Caravaca de La Cruz
altitudea: 643 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 15.1 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 10 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 946.7 hPa |
| Joera | 1.0 hPa |
| Hezetasuna | 61.0 % |
| Calasparra
altitudea: 350 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 12.1 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 67.0 % |
| Bullas
altitudea: 690 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 13.8 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 65.0 % |
| Jumilla
altitudea: 485 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 12.1 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 73.0 % |
| Cieza
altitudea: 265 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 11.4 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 12 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 79.0 % |
| Archena
altitudea: 150 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 16.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 59.0 % |
| Mula
altitudea: 320 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 16.1 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 23 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 58.0 % |
| Murcia
altitudea: 62 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 14.1 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 8 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1013.8 hPa |
| Joera | 1.3 hPa |
| Hezetasuna | 75.0 % |
| Caravaca de La Cruz, Los Royos
altitudea: 985 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 11.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 70.0 % |
| Lorca, Zarcilla de Ramos
altitudea: 646 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 13.7 °C |
| Haizeak | 12 km/h
|
| Bolada | 17 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 57.0 % |
| Lorca
altitudea: 312 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 16.3 °C |
| Haizeak | 12 km/h
|
| Bolada | 21 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 51.0 % |
| Puerto Lumbreras
altitudea: 445 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 15.8 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 52.0 % |
| Totana
altitudea: 281 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 14.9 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 9 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 59.0 % |
| Alhama de Murcia
altitudea: 157 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 13.3 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 12 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 82.0 % |
| Molina de Segura
altitudea: 170 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 14.0 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 26 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 70.0 % |
| Abanilla
altitudea: 174 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 13.5 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 74.0 % |
| Yecla
altitudea: 640 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 11.0 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 12 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 947.4 hPa |
| Joera | 1.2 hPa |
| Hezetasuna | 75.0 % |