| Puerto de Navacerrada
altitudea: 1892 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 23.5 °C |
| Tenp. min. | 11.3 °C |
| Batez besteko T. | 17.4 °C |
| Bolada | 40 km/h |
| Abiad. max. | 27 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Rascafría
altitudea: 1159 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Buitrago del Lozoya
altitudea: 1030 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 27.2 °C |
| Tenp. min. | 8.6 °C |
| Batez besteko T. | 17.9 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Somosierra
altitudea: 1450 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 24.3 °C |
| Tenp. min. | 10.7 °C |
| Batez besteko T. | 17.5 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Venturada
altitudea: 918 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | nd |
| Pr. 06 - 12h | nd |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| San Sebastián de Los Reyes
altitudea: 672 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 33.5 °C |
| Tenp. min. | 14.8 °C |
| Batez besteko T. | 24.2 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Madrid, El Goloso
altitudea: 740 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Madrid Aeropuerto
altitudea: 609 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 32.9 °C |
| Tenp. min. | 13.9 °C |
| Batez besteko T. | 23.4 °C |
| Bolada | 33 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Alcala de Henares
altitudea: 605 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Arganda del Rey
altitudea: 533 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 34.4 °C |
| Tenp. min. | 15.3 °C |
| Batez besteko T. | 24.9 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Colmenar Viejo
altitudea: 1004 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 30.1 °C |
| Tenp. min. | 16.3 °C |
| Batez besteko T. | 23.2 °C |
| Bolada | 25 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Madrid, Ciudad Universitaria
altitudea: 664 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Pozuelo de Alarcón
altitudea: 665 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Madrid, Retiro
altitudea: 667 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 31.3 °C |
| Tenp. min. | 18.2 °C |
| Batez besteko T. | 24.8 °C |
| Bolada | 25 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Tielmes
altitudea: 594 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Puerto Alto del León
altitudea: 1532 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 22.9 °C |
| Tenp. min. | 12.2 °C |
| Batez besteko T. | 17.5 °C |
| Bolada | 31 km/h |
| Abiad. max. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Alpedrete
altitudea: 924 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 30.6 °C |
| Tenp. min. | 13.5 °C |
| Batez besteko T. | 22.1 °C |
| Bolada | 24 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Torrelodones
altitudea: 879 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 31.5 °C |
| Tenp. min. | 14.0 °C |
| Batez besteko T. | 22.8 °C |
| Bolada | 31 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Rozas de Puerto Real
altitudea: 890 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | nd |
| Tenp. min. | nd |
| Batez besteko T. | nd |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | nd |
| Robledo de Chavela
altitudea: 770 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 30.0 °C |
| Tenp. min. | 16.6 °C |
| Batez besteko T. | 23.3 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Valdemorillo
altitudea: 884 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 30.7 °C |
| Tenp. min. | 15.2 °C |
| Batez besteko T. | 23.0 °C |
| Bolada | 25 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Villanueva de la Cañada
altitudea: 641 m |
|
| 2026ko maiatzak 23 | |
| Tenp. max. | 32.4 °C |
| Tenp. min. | 16.5 °C |
| Batez besteko T. | 24.5 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | nd |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
|
| Arganda del Rey | Madrid | 19:00 | 34.4 | ||
| San Sebastián de Los Reyes | Madrid | 19:20 | 33.5 | ||
| Madrid Aeropuerto | Madrid | 18:20 | 32.9 | ||
| Villanueva de la Cañada | Madrid | 18:10 | 32.4 | ||
| Torrelodones | Madrid | 17:20 | 31.5 | ||
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
|
| Buitrago del Lozoya | Madrid | 07:00 | 8.6 | ||
| Somosierra | Madrid | 07:00 | 10.7 | ||
| Puerto de Navacerrada | Madrid | 04:10 | 11.3 | ||
| Puerto Alto del León | Madrid | 05:00 | 12.2 | ||
| Alpedrete | Madrid | 06:40 | 13.5 | ||
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
|
| Puerto de Navacerrada | Madrid | 06:30 | 27 | ||
| Puerto Alto del León | Madrid | 14:00 | 18 | ||
| Robledo de Chavela | Madrid | 05:20 | 17 | ||
| Colmenar Viejo | Madrid | 02:10 | 15 | ||
| Villanueva de la Cañada | Madrid | 04:00 | 15 | ||
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
|
| Puerto de Navacerrada | Madrid | 01:40 | 40 | ||
| Madrid Aeropuerto | Madrid | 16:40 | 33 | ||
| Puerto Alto del León | Madrid | 02:30 | 31 | ||
| Torrelodones | Madrid | 11:50 | 31 | ||
| Arganda del Rey | Madrid | 04:10 | 29 | ||
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
|