| Puerto de Navacerrada
altitudea: 1892 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 10.4 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 815.4 hPa |
| Joera | -0.7 hPa |
| Hezetasuna | 63.0 % |
| Rascafría
altitudea: 1159 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 6.1 °C |
| Haizeak | 2 km/h
|
| Bolada | 4 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 98.0 % |
| Somosierra
altitudea: 1450 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 10.4 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 858.1 hPa |
| Joera | -1.0 hPa |
| Hezetasuna | 51.0 % |
| Venturada
altitudea: 918 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 13.2 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 17 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 914.2 hPa |
| Joera | -0.1 hPa |
| Hezetasuna | 64.0 % |
| San Sebastián de Los Reyes
altitudea: 672 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 17.0 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 51.0 % |
| Madrid, El Goloso
altitudea: 740 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 15.1 °C |
| Haizeak | 3 km/h
|
| Bolada | 11 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 58.0 % |
| Madrid Aeropuerto
altitudea: 609 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 16.2 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 950.7 hPa |
| Joera | 0.4 hPa |
| Hezetasuna | 52.0 % |
| Alcala de Henares
altitudea: 605 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 15.7 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 14 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 58.0 % |
| Arganda del Rey
altitudea: 533 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 17.6 °C |
| Haizeak | 7 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 50.0 % |
| Colmenar Viejo
altitudea: 1004 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Madrid, Ciudad Universitaria
altitudea: 664 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 18.5 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 27 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 43.0 % |
| Pozuelo de Alarcón
altitudea: 665 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 13.1 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 68.0 % |
| Madrid, Retiro
altitudea: 667 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 19.5 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 24 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 940.0 hPa |
| Joera | 0.2 hPa |
| Hezetasuna | 41.0 % |
| Tielmes
altitudea: 594 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 15.7 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 2.2 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 74.0 % |
| Puerto Alto del León
altitudea: 1532 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 13.0 °C |
| Haizeak | 7 km/h
|
| Bolada | 10 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 851.0 hPa |
| Joera | -0.5 hPa |
| Hezetasuna | 47.0 % |
| Alpedrete
altitudea: 924 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 13.8 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | 4 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 60.0 % |
| Torrelodones
altitudea: 879 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 14.1 °C |
| Haizeak | 3 km/h
|
| Bolada | 9 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 917.7 hPa |
| Joera | 0.0 hPa |
| Hezetasuna | 57.0 % |
| Rozas de Puerto Real
altitudea: 890 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 14.4 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 60.0 % |
| Valdemorillo
altitudea: 884 m |
|
| 2026ko apirilak 19, ordua: 02:00 | |
| Tenp. | 16.1 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 14 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 51.0 % |