| Puerto de Navacerrada
altitudea: 1892 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 7.6 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 816.3 hPa |
| Joera | 1.2 hPa |
| Hezetasuna | 72.0 % |
| Aranjuez
altitudea: 540 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Rascafría
altitudea: 1159 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 12.1 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | 4 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 66.0 % |
| Buitrago del Lozoya
altitudea: 1030 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Somosierra
altitudea: 1450 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 7.7 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 860.0 hPa |
| Joera | 1.2 hPa |
| Hezetasuna | 85.0 % |
| Venturada
altitudea: 918 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 14.3 °C |
| Haizeak | 7 km/h
|
| Bolada | 11 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 917.1 hPa |
| Joera | 1.3 hPa |
| Hezetasuna | 58.0 % |
| San Sebastián de Los Reyes
altitudea: 672 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 15.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 59.0 % |
| Madrid, El Goloso
altitudea: 740 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 12.7 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 8 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 71.0 % |
| Madrid Aeropuerto
altitudea: 609 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 12.2 °C |
| Haizeak | 3 km/h
|
| Bolada | 9 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 954.9 hPa |
| Joera | 1.3 hPa |
| Hezetasuna | 71.0 % |
| Alcala de Henares
altitudea: 605 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 11.6 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 14 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 75.0 % |
| Arganda del Rey
altitudea: 533 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 13.6 °C |
| Haizeak | 3 km/h
|
| Bolada | 6 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 67.0 % |
| Colmenar Viejo
altitudea: 1004 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Madrid, Ciudad Universitaria
altitudea: 664 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 13.8 °C |
| Haizeak | 2 km/h
|
| Bolada | 10 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 72.0 % |
| Pozuelo de Alarcón
altitudea: 665 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 15.0 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 60.0 % |
| Madrid, Retiro
altitudea: 667 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 12.6 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 9 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 944.1 hPa |
| Joera | 1.3 hPa |
| Hezetasuna | 71.0 % |
| Tielmes
altitudea: 594 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 11.4 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 71.0 % |
| Puerto Alto del León
altitudea: 1532 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 5.9 °C |
| Haizeak | 19 km/h
|
| Bolada | 28 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 852.5 hPa |
| Joera | 0.9 hPa |
| Hezetasuna | 98.0 % |
| Alpedrete
altitudea: 924 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 14.2 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 25 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 63.0 % |
| Torrelodones
altitudea: 879 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 14.4 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 920.8 hPa |
| Joera | 1.2 hPa |
| Hezetasuna | 62.0 % |
| Rozas de Puerto Real
altitudea: 890 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 12.8 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 72.0 % |
| Valdemorillo
altitudea: 884 m |
|
| 2026ko apirilak 15, ordua: 10:00 | |
| Tenp. | 13.8 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 10 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 67.0 % |