| Puerto de Navacerrada
altitudea: 1892 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 4.8 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 23 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 810.8 hPa |
| Joera | 0.5 hPa |
| Hezetasuna | 86.0 % |
| Rascafría
altitudea: 1159 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 7.2 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | 3 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 100.0 % |
| Somosierra
altitudea: 1450 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Venturada
altitudea: 918 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| San Sebastián de Los Reyes
altitudea: 672 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 12.1 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 79.0 % |
| Madrid, El Goloso
altitudea: 740 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 11.3 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 9 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 84.0 % |
| Madrid Aeropuerto
altitudea: 609 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 11.6 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 11 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 949.4 hPa |
| Joera | 0.9 hPa |
| Hezetasuna | 85.0 % |
| Alcala de Henares
altitudea: 605 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 10.3 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 10 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 91.0 % |
| Arganda del Rey
altitudea: 533 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 10.7 °C |
| Haizeak | 2 km/h
|
| Bolada | 4 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 90.0 % |
| Colmenar Viejo
altitudea: 1004 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Madrid, Ciudad Universitaria
altitudea: 664 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Pozuelo de Alarcón
altitudea: 665 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 12.0 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 83.0 % |
| Madrid, Retiro
altitudea: 667 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Tielmes
altitudea: 594 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 8.8 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 87.0 % |
| Puerto Alto del León
altitudea: 1532 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Alpedrete
altitudea: 924 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 16.1 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | 9 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 63.0 % |
| Torrelodones
altitudea: 879 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Rozas de Puerto Real
altitudea: 890 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 9.5 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 92.0 % |
| Valdemorillo
altitudea: 884 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | 10.6 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | 7 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 84.0 % |
| Villanueva de la Cañada
altitudea: 641 m |
|
| 2026ko maiatzak 12, ordua: 09:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |