| Puerto de Navacerrada
altitudea: 1892 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | -0.1 °C |
| Haizeak | 16 km/h
|
| Bolada | 50 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 811.2 hPa |
| Joera | 1.1 hPa |
| Hezetasuna | 99.0 % |
| Aranjuez
altitudea: 540 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Rascafría
altitudea: 1159 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Buitrago del Lozoya
altitudea: 1030 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Somosierra
altitudea: 1450 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 3.6 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | 0 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 855.6 hPa |
| Joera | 1.8 hPa |
| Hezetasuna | 73.0 % |
| Venturada
altitudea: 918 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 8.8 °C |
| Haizeak | 18 km/h
|
| Bolada | 31 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 913.1 hPa |
| Joera | 1.5 hPa |
| Hezetasuna | 60.0 % |
| San Sebastián de Los Reyes
altitudea: 672 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 9.4 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 49.0 % |
| Madrid, El Goloso
altitudea: 740 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Madrid Aeropuerto
altitudea: 609 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 8.0 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 8 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 950.8 hPa |
| Joera | 1.6 hPa |
| Hezetasuna | 52.0 % |
| Alcala de Henares
altitudea: 605 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Arganda del Rey
altitudea: 533 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 6.2 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | 4 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 73.0 % |
| Colmenar Viejo
altitudea: 1004 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Madrid, Ciudad Universitaria
altitudea: 664 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 7.6 °C |
| Haizeak | 7 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 69.0 % |
| Pozuelo de Alarcón
altitudea: 665 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Madrid, Retiro
altitudea: 667 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 11.2 °C |
| Haizeak | 11 km/h
|
| Bolada | 24 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 940.3 hPa |
| Joera | 1.7 hPa |
| Hezetasuna | 53.0 % |
| Tielmes
altitudea: 594 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Puerto Alto del León
altitudea: 1532 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 1.8 °C |
| Haizeak | 42 km/h
|
| Bolada | 70 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 847.3 hPa |
| Joera | 1.3 hPa |
| Hezetasuna | 99.0 % |
| Alpedrete
altitudea: 924 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 8.8 °C |
| Haizeak | 14 km/h
|
| Bolada | 39 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 66.0 % |
| Torrelodones
altitudea: 879 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 8.6 °C |
| Haizeak | 15 km/h
|
| Bolada | 39 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 917.5 hPa |
| Joera | 2.0 hPa |
| Hezetasuna | 65.0 % |
| Rozas de Puerto Real
altitudea: 890 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Valdemorillo
altitudea: 884 m |
|
| 2026ko apirilak 14, ordua: 00:00 | |
| Tenp. | 9.8 °C |
| Haizeak | 14 km/h
|
| Bolada | 25 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 61.0 % |