| Escorca, Lluc
altitudea: 490 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 10.7 °C |
| Haizeak | 2 km/h
|
| Bolada | 19 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 47.0 % |
| Sóller, Puerto
altitudea: 5 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.9 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 19 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 49.0 % |
| Banyalbufar
altitudea: 60 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.7 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 26 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 46.0 % |
| Andratx - Sant Elm
altitudea: 52 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 15.2 °C |
| Haizeak | 3 km/h
|
| Bolada | 15 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1008.4 hPa |
| Joera | -1.8 hPa |
| Hezetasuna | 40.0 % |
| Calvià, Es Capdellà
altitudea: 50 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Palma, Puerto
altitudea: 3 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 16.4 °C |
| Haizeak | 0 km/h
|
| Bolada | 16 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1013.5 hPa |
| Joera | -1.6 hPa |
| Hezetasuna | 39.0 % |
| Palma, Universitat
altitudea: 95 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 15.3 °C |
| Haizeak | 4 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 36.0 % |
| Sierra de Alfabia, Bunyola
altitudea: 1030 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 7.2 °C |
| Haizeak | 32 km/h
|
| Bolada | 47 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 62.0 % |
| Son Bonet, Aeropuerto
altitudea: 47 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.6 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1008.1 hPa |
| Joera | -1.3 hPa |
| Hezetasuna | 38.0 % |
| Palma de Mallorca, Aeropuerto
altitudea: 5 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.8 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 13 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1013.7 hPa |
| Joera | -1.3 hPa |
| Hezetasuna | 42.0 % |
| Llucmajor, Cap Blanc
altitudea: 113 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 13.9 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 14 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 46.0 % |
| Llucmajor
altitudea: 140 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.0 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 46.0 % |
| Porreres
altitudea: 149 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 13.5 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 35 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 46.0 % |
| Campos, Can Sion
altitudea: 40 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Campos, Salines Llevant
altitudea: 3 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.8 °C |
| Haizeak | 12 km/h
|
| Bolada | 34 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 40.0 % |
| Cabrera, Parque Nacional de Cabrera
altitudea: 165 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Santanyí
altitudea: 45 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.3 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 33 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1009.3 hPa |
| Joera | -1.5 hPa |
| Hezetasuna | 41.0 % |
| Portocolom
altitudea: 21 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.3 °C |
| Haizeak | 17 km/h
|
| Bolada | 36 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1011.8 hPa |
| Joera | -1.4 hPa |
| Hezetasuna | 43.0 % |
| Son Servera
altitudea: 25 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Artà
altitudea: 110 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Capdepera
altitudea: 57 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.1 °C |
| Haizeak | 52 km/h
|
| Bolada | 65 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 54.0 % |
| Artà-Colònia de Sant Pere
altitudea: 99 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Muro, S'Albufera
altitudea: 2 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 15.2 °C |
| Haizeak | 9 km/h
|
| Bolada | 28 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 48.0 % |
| Manacor
altitudea: 100 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 13.7 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 33 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 54.0 % |
| Petra
altitudea: 95 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 13.3 °C |
| Haizeak | 12 km/h
|
| Bolada | 33 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 51.0 % |
| Sineu
altitudea: 120 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 13.5 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 26 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 49.0 % |
| Santa María del Camí
altitudea: 121 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.2 °C |
| Haizeak | 5 km/h
|
| Bolada | 19 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 999.4 hPa |
| Joera | -1.4 hPa |
| Hezetasuna | 44.0 % |
| Binissalem
altitudea: 105 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.1 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 23 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 47.0 % |
| Escorca, Son Torrella
altitudea: 842 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 8.2 °C |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 56.0 % |
| Sa Pobla
altitudea: 32 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.5 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 30 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1010.2 hPa |
| Joera | -1.6 hPa |
| Hezetasuna | 47.0 % |
| Pollença
altitudea: 45 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.0 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 53.0 % |
| Port de Pollença
altitudea: 2 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.8 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 49.0 % |
| La Mola, Maó
altitudea: 78 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Es Mercadal
altitudea: 80 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 13.2 °C |
| Haizeak | 40 km/h
|
| Bolada | 66 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | 51.0 % |
| Ciutadella
altitudea: 20 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Ciutadella, Cala Galdana
altitudea: 43 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.6 °C |
| Haizeak | 25 km/h
|
| Bolada | 60 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1006.5 hPa |
| Joera | -1.5 hPa |
| Hezetasuna | 45.0 % |
| Menorca, Aeropuerto
altitudea: 91 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 13.1 °C |
| Haizeak | 35 km/h
|
| Bolada | 72 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1001.8 hPa |
| Joera | -1.8 hPa |
| Hezetasuna | 45.0 % |
| Sant Joan de Labritja
altitudea: 110 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | nd |
| Haizeak | nd nd |
| Bolada | nd nd |
| Prez. | nd |
| Presioa | nd |
| Joera | nd |
| Hezetasuna | nd |
| Sant Antoni de Portmany
altitudea: 32 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 16.3 °C |
| Haizeak | 8 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1011.6 hPa |
| Joera | -2.1 hPa |
| Hezetasuna | 51.0 % |
| Ibiza, Aeropuerto
altitudea: 6 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.5 °C |
| Haizeak | 13 km/h
|
| Bolada | 22 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1013.3 hPa |
| Joera | -2.1 hPa |
| Hezetasuna | 53.0 % |
| Eivissa
altitudea: 3 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.8 °C |
| Haizeak | 10 km/h
|
| Bolada | 18 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1014.6 hPa |
| Joera | -1.9 hPa |
| Hezetasuna | 55.0 % |
| Formentera
altitudea: 24 m |
|
| 2026ko apirilak 01, ordua: 18:00 | |
| Tenp. | 14.8 °C |
| Haizeak | 6 km/h
|
| Bolada | 14 km/h
|
| Prez. | 0.0 mm |
| Presioa | 1012.5 hPa |
| Joera | -2.2 hPa |
| Hezetasuna | 53.0 % |