| Orihuela
altitudea: 26 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 35.5 °C |
| Tenp. min. | 15.1 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| el Pinós/Pinoso
altitudea: 577 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 33.8 °C |
| Tenp. min. | 10.5 °C |
| Bolada | 33 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Rojales
altitudea: 31 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 31.9 °C |
| Tenp. min. | 15.8 °C |
| Bolada | 31 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Fontanars dels Alforins
altitudea: 622 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 20:00 | |
| Tenp. max. | 33.8 °C |
| Tenp. min. | 9.4 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Villena
altitudea: 486 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 33.9 °C |
| Tenp. min. | 8.4 °C |
| Bolada | 35 km/h |
| Abiad. max. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Novelda
altitudea: 233 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 34.4 °C |
| Tenp. min. | 17.5 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Elx/Elche
altitudea: 110 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 34.1 °C |
| Tenp. min. | 14.3 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Alicante-Elche Aeropuerto
altitudea: 43 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 31.4 °C |
| Tenp. min. | 16.4 °C |
| Bolada | 26 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Alacant/Alicante
altitudea: 81 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 31.3 °C |
| Tenp. min. | 16.6 °C |
| Bolada | 25 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Benidorm
altitudea: 36 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 29.5 °C |
| Tenp. min. | 16.0 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Jávea/ Xàbia
altitudea: 15 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 32.1 °C |
| Tenp. min. | 14.4 °C |
| Bolada | 37 km/h |
| Abiad. max. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Pego
altitudea: 60 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 21:00 | |
| Tenp. max. | 36.9 °C |
| Tenp. min. | 20.4 °C |
| Bolada | 30 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Oliva
altitudea: 1 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 35.0 °C |
| Tenp. min. | 16.9 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Miramar
altitudea: 12 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:00 | |
| Tenp. max. | 34.8 °C |
| Tenp. min. | 19.5 °C |
| Bolada | 28 km/h |
| Abiad. max. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:00 hora |
| Alcoi/Alcoy
altitudea: 530 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:00 | |
| Tenp. max. | 33.9 °C |
| Tenp. min. | 16.4 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:00 hora |
| Barx
altitudea: 340 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 35.7 °C |
| Tenp. min. | 15.2 °C |
| Bolada | 30 km/h |
| Abiad. max. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Jalance
altitudea: 372 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 36.8 °C |
| Tenp. min. | 11.0 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Zarra
altitudea: 856 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 32.9 °C |
| Tenp. min. | 15.1 °C |
| Bolada | 33 km/h |
| Abiad. max. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Bicorp
altitudea: 305 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 20:00 | |
| Tenp. max. | 36.9 °C |
| Tenp. min. | 14.1 °C |
| Bolada | 25 km/h |
| Abiad. max. | 14 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Ontinyent
altitudea: 350 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 21:00 | |
| Tenp. max. | 35.6 °C |
| Tenp. min. | 15.8 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 11 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Xàtiva
altitudea: 88 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 37.5 °C |
| Tenp. min. | 15.3 °C |
| Bolada | 27 km/h |
| Abiad. max. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Carcaixent
altitudea: 25 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:00 | |
| Tenp. max. | 37.8 °C |
| Tenp. min. | 15.0 °C |
| Bolada | 31 km/h |
| Abiad. max. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:00 hora |
| Utiel
altitudea: 758 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 33.7 °C |
| Tenp. min. | 12.7 °C |
| Bolada | 32 km/h |
| Abiad. max. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Polinyà de Xúquer
altitudea: 11 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 33.8 °C |
| Tenp. min. | 17.0 °C |
| Bolada | 35 km/h |
| Abiad. max. | 22 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Sollana
altitudea: 0 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 33.1 °C |
| Tenp. min. | 13.3 °C |
| Bolada | 31 km/h |
| Abiad. max. | 24 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Turís
altitudea: 186 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 21:00 | |
| Tenp. max. | 37.0 °C |
| Tenp. min. | 14.4 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Ademuz
altitudea: 705 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 35.3 °C |
| Tenp. min. | 9.7 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.6 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Chelva
altitudea: 515 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:00 | |
| Tenp. max. | 36.2 °C |
| Tenp. min. | 16.3 °C |
| Bolada | 37 km/h |
| Abiad. max. | 20 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:00 hora |
| Llíria
altitudea: 198 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:00 | |
| Tenp. max. | 37.4 °C |
| Tenp. min. | 18.0 °C |
| Bolada | 35 km/h |
| Abiad. max. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:00 hora |
| Valencia Aeropuerto
altitudea: 56 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 36.2 °C |
| Tenp. min. | 17.4 °C |
| Bolada | 35 km/h |
| Abiad. max. | 26 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| València
altitudea: 13 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 34.4 °C |
| Tenp. min. | 20.6 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Bejís
altitudea: 759 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 35.1 °C |
| Tenp. min. | 18.0 °C |
| Bolada | 36 km/h |
| Abiad. max. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Segorbe
altitudea: 400 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:00 | |
| Tenp. max. | 35.7 °C |
| Tenp. min. | 16.2 °C |
| Bolada | 28 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:00 hora |
| Sagunt/Sagunto
altitudea: 24 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 34.3 °C |
| Tenp. min. | 17.0 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Montanejos
altitudea: 601 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 20:00 | |
| Tenp. max. | 34.3 °C |
| Tenp. min. | 15.7 °C |
| Bolada | 33 km/h |
| Abiad. max. | 16 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Villafranca del Cid/Vilafranca
altitudea: 1130 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 30.4 °C |
| Tenp. min. | 11.9 °C |
| Bolada | 34 km/h |
| Abiad. max. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Atzeneta del Maestrat
altitudea: 420 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 20:00 | |
| Tenp. max. | 36.0 °C |
| Tenp. min. | 14.2 °C |
| Bolada | 37 km/h |
| Abiad. max. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 20:00 hora |
| Castelló - Almassora
altitudea: 43 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 33.5 °C |
| Tenp. min. | 21.5 °C |
| Bolada | 23 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| Torreblanca
altitudea: 35 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 22:00 | |
| Tenp. max. | 31.7 °C |
| Tenp. min. | 19.5 °C |
| Bolada | 28 km/h |
| Abiad. max. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 22:00 hora |
| Vinaròs-Viveros Alcanar
altitudea: 90 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 32.3 °C |
| Tenp. min. | 18.7 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 17 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
| La Pobla de Benifassà-Fredes
altitudea: 1165 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 21:00 | |
| Tenp. max. | 27.2 °C |
| Tenp. min. | 18.0 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 15 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 21:00 hora |
| Morella
altitudea: 990 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:00 | |
| Tenp. max. | 31.0 °C |
| Tenp. min. | 19.3 °C |
| Bolada | 37 km/h |
| Abiad. max. | 23 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Dt. hasta | 23:00 hora |
| Castellfort
altitudea: 1220 m |
|
| 29 de maiatzak datos hasta 23:10 | |
| Tenp. max. | 28.5 °C |
| Tenp. min. | 19.4 °C |
| Bolada | 42 km/h |
| Abiad. max. | 28 km/h |
| Pr. 00 - 24h | nd |
| Dt. hasta | 23:10 hora |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Carcaixent | València/Valencia | 15:40 | 37.8 | 23:00 | |
| Xàtiva | València/Valencia | 16:40 | 37.5 | 23:10 | |
| Llíria | València/Valencia | 14:20 | 37.4 | 23:00 | |
| Turís | València/Valencia | 13:50 | 37.0 | 21:00 | |
| Pego | Alacant/Alicante | 15:40 | 36.9 | 21:00 | |
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
Datos hasta
|
| Villena | Alacant/Alicante | 06:30 | 8.4 | 22:00 | |
| Fontanars dels Alforins | València/Valencia | 07:00 | 9.4 | 20:00 | |
| Ademuz | València/Valencia | 07:00 | 9.7 | 22:00 | |
| el Pinós/Pinoso | Alacant/Alicante | 06:10 | 10.5 | 23:10 | |
| Jalance | València/Valencia | 07:10 | 11.0 | 22:00 | |
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Castellfort | Castelló/Castellón | 22:10 | 28 | 23:10 | |
| Valencia Aeropuerto | València/Valencia | 18:20 | 26 | 23:10 | |
| Villena | Alacant/Alicante | 18:00 | 24 | 22:00 | |
| Sollana | València/Valencia | 14:00 | 24 | 23:10 | |
| Atzeneta del Maestrat | Castelló/Castellón | 16:00 | 23 | 20:00 | |
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
Datos hasta
|
| Castellfort | Castelló/Castellón | 15:50 | 42 | 23:10 | |
| Morella | Castelló/Castellón | 17:00 | 37 | 23:00 | |
| Jávea/ Xàbia | Alacant/Alicante | 17:30 | 37 | 23:10 | |
| Atzeneta del Maestrat | Castelló/Castellón | 16:00 | 37 | 20:00 | |
| Chelva | València/Valencia | 19:00 | 37 | 23:00 | |
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
Datos hasta
|
| Ademuz | València/Valencia | 0.6 | 22:00 | |