| Valdezcaray
altitudea: 1630 m |
|
| 2026ko maiatzak 28 | |
| Tenp. max. | 24.3 °C |
| Tenp. min. | 14.6 °C |
| Batez besteko T. | 19.4 °C |
| Bolada | 31 km/h |
| Abiad. max. | 21 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Haro
altitudea: 465 m |
|
| 2026ko maiatzak 28 | |
| Tenp. max. | 36.0 °C |
| Tenp. min. | 14.7 °C |
| Batez besteko T. | 25.3 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Anguiano, Valvanera
altitudea: 1006 m |
|
| 2026ko maiatzak 28 | |
| Tenp. max. | 30.1 °C |
| Tenp. min. | 12.5 °C |
| Batez besteko T. | 21.3 °C |
| Bolada | nd |
| Abiad. max. | nd |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Nájera
altitudea: 500 m |
|
| 2026ko maiatzak 28 | |
| Tenp. max. | 34.6 °C |
| Tenp. min. | 17.0 °C |
| Batez besteko T. | 25.8 °C |
| Bolada | 24 km/h |
| Abiad. max. | 13 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Cenicero
altitudea: 429 m |
|
| 2026ko maiatzak 28 | |
| Tenp. max. | 34.5 °C |
| Tenp. min. | 15.7 °C |
| Batez besteko T. | 25.1 °C |
| Bolada | 18 km/h |
| Abiad. max. | 10 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Logroño, Aeropuerto
altitudea: 353 m |
|
| 2026ko maiatzak 28 | |
| Tenp. max. | 34.3 °C |
| Tenp. min. | 14.1 °C |
| Batez besteko T. | 24.2 °C |
| Bolada | 18 km/h |
| Abiad. max. | 12 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Enciso
altitudea: 855 m |
|
| 2026ko maiatzak 28 | |
| Tenp. max. | 30.8 °C |
| Tenp. min. | 12.7 °C |
| Batez besteko T. | 21.7 °C |
| Bolada | 30 km/h |
| Abiad. max. | 18 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
| Alfaro, La Plana
altitudea: 371 m |
|
| 2026ko maiatzak 28 | |
| Tenp. max. | 35.6 °C |
| Tenp. min. | 18.4 °C |
| Batez besteko T. | 27.0 °C |
| Bolada | 29 km/h |
| Abiad. max. | 19 km/h |
| Pr. 00 - 24h | 0.0 mm |
| Pr. 00 - 06h | 0.0 mm |
| Pr. 06 - 12h | 0.0 mm |
| Pr. 12 - 18h | 0.0 mm |
| Pr. 18 - 24h | 0.0 mm |
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura maximoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
|
| Haro | La Rioja | 17:10 | 36.0 | ||
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 19:10 | 35.6 | ||
| Nájera | La Rioja | 17:30 | 34.6 | ||
| Cenicero | La Rioja | 17:00 | 34.5 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 17:50 | 34.3 | ||
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Tenperatura minimoa (°C)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
°C
|
|
| Anguiano, Valvanera | La Rioja | 07:10 | 12.5 | ||
| Enciso | La Rioja | 04:50 | 12.7 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 07:10 | 14.1 | ||
| Valdezcaray | La Rioja | 06:20 | 14.6 | ||
| Haro | La Rioja | 07:40 | 14.7 | ||
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Abiadura maximoa (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
|
| Valdezcaray | La Rioja | 22:30 | 21 | ||
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 21:50 | 19 | ||
| Enciso | La Rioja | 07:00 | 18 | ||
| Nájera | La Rioja | 18:10 | 13 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 15:20 | 12 | ||
|
Bolada (km/h)
|
|||||
|---|---|---|---|---|---|
|
Bolada (km/h)
|
Estazioa
|
Probintzia
|
Ordu
|
km/h
|
|
| Valdezcaray | La Rioja | 17:40 | 31 | ||
| Enciso | La Rioja | 04:30 | 30 | ||
| Alfaro, La Plana | La Rioja | 21:50 | 29 | ||
| Nájera | La Rioja | 18:10 | 24 | ||
| Logroño, Aeropuerto | La Rioja | 17:00 | 18 | ||
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Pilaturiko prezipitazioa
|
Estazioa
|
Probintzia
|
mm
|
|